Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg csak a kisfarkúak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a kisfarkúak hordanak fecskét?

Figyelt kérdés
Rajtam sose volt, nem is tudnám hordani, mert viszonylag nagyobb méretekem van. Eddig csak uszodában volt rajtam, de azt se bírtam. Valamint máshol hallottam, hogy igazából tényleg csak a kisebb mérettel rendelkezőknek kényelmes. Illetve hogy a növekedésben is valamennyit gátol.

2020. nov. 14. 12:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem semmi koze a meretnek az alsogatyahoz. En hordok feszes boxert es fecske fazonut is. Kamasz koromig mindig fecsket hordtam, aztan divatosabbank tunt a boxer. Egyedul a bo boxert nem szeretem. 31/F
2020. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
83%

Először is a fecske egy oldalt madzaggal megkötős, nagyon béna fürdőgatya volt az 50-60-as években, ami lógott a csávókon, és amiből lógott minden kifele, mert semmit nem tartott. Amiről manapság mindenki fecskeként beszél, az a hagyományos alsó, slip.


Hordtam én életem során mindent, slippel kezdtem, aztán kamaszkoromban lett divat a laza bokszer, és persze mindenki olyat hordott, az alsógatyás apák elleni lázadás jegyében is. Aztán indult a sztreccsbokszerkorszak kb. az ezredfordulón, ami ma is erősen tartja magát, habár mostanra egész jól visszatért a slip is, köszönhetően annak, hogy a minőségi márkák elég jól kinézőeket gyártanak, és vannak alkatok, amiken igenis jól áll. Sok éve már én is újra csak azt hordok.


Ami a kényelmetlenséget illeti: tudni kell jól anyagot és méretet választani. A mikroszálas slipek (pl. az Intimissimitől) például olyanok, mintha nem is lennének rajtad, tartanak, tökéletesen simulnak és felveszik a fsz meg a herék formáját és vonalát, de nem szorítanak, lapítanak. Alapból is azt kell nézni, hogy valamennyi elasztikus anyag legyen keverve a pamuthoz, hogy kényelmesebb viselet legyen. A méretnél meg nem feltétlen abból kell kiindulni, hogy amúgy mi a méreted. Nekem is sok időbe telt, mire rájöttem, hogy hiába S-es meg XS-es a méretem a ruhákban (póló, mez, kabát, nadrág), mert vékony vagyok, alsókból M-est érdemes venni, mert az még nem lóg a kis fenekemen, viszont van több anyag elöl a szerszámkészletnek.


Az anyaggal meg a méretválasztással kapcsolatos bölcsesség ugyanígy igaz a nadrágokra, farmerekre is. Vehetsz simán super skinny farmert, és nem fog szorítani, sőt, szépen felveszi a csomag formáját a sliccrész, csak kevert szálas pamut+elasztán, azaz sztreccses legyen, és ha normál fazonból x a méreted, ebből vegyél x+1-et. És akkor kényelmes is lesz, de feszülős is lesz, de mégse úgy fogsz kinézni, mint egy májas hurka szétfakadás előtt.


Azt meg csak megjegyzem, hogy sokat szoktam gondolkodni azon, vajon miért tart ott 2020-ban megint a prüdéria, hogy szégyellni kéne, hogy egy férfi férfi, és domborodik a gatyája elöl. Emiatt aztán rengetegen hordanak 3 számmal nagyobb nadrágokat, amik az ülepükön is lógnak. A nők egyenesen push upolják a cicijüket a ruhadarabjaikkal, nem leszorítják, meg direkt lógós cuccokat húznak (leszámítva a komplexusos kisebbséget).

2020. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
slipet hordok mert nekem igaz nem olyan nagy viszont a zacsim nagyon lógós és az tartja. Próbálkoztam más fazonokkal is de nekem ez a legkényelmesebb
2020. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Fecskét hordok, nekem kicsi például. De bátyám is azt hord, neki meg elég nagy. Szerintem nem függ a mérettől.
2020. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szerintem legtöbb ember vegyesen hordja. Sporthoz pl szerintem a fecske magasan a legkényelmesebb. Mert jól helyben tartja és nem gyűrődik combnál.
2020. dec. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Mivel eléggé combos vagyok, utálom a szűk szárú boxereket.


16 cm

2020. dec. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a szavazást, abból egyértelműen kötűnik, hogy akik fecskét hordanak, általában tényleg kisebb a farkuk, nekünk boxereseknek pedig sokkal nagyobb. Tisztelet a kivételnek. Szerencsére nekem tényleg nagy:D de ezek szerint tény, hogy aki egy fecskéssel találkozik össze, nagyobb valószínűséggel talál ott kis faszt, mint egy boxert viselőnél.
2020. dec. 21. 21:39
 28/30 anonim ***** válasza:
Én boxert hordok és nagyon kicsi a kukim. kb. 4-5cm
2020. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
És ez számít? Én inkább puncit találnék ott, semmint kicsi/nagy farkat. Persze ízlések, ugye.
2020. dec. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Az itteni méreteket el ne hidd amúgy xd gyakorin mindenkinek 18 centis meg 19 centis farka van, a való életben meg az eu átlag 14-16 cm. A magyarok ebbe a mezőnyben vannak a lakosság annak a kevés százaléka aki meg ennél nagyobb meg merő véletlenségből sem itt fog összegyűlni. Farkat meg nem szeméremdombról kezdünk mérni hanem a tövétől ameddig az óvszer is megy.

Nekem 15-16 körül van mereven lankadtam 9-10 körül de mereven is simán elfér benne. Mivel apámmal meg egy háztartásban lakunk tudom, hogy neki meg elég vagy van. De ő is azt hord neki se kényelmetlen. Növekedésben meg semmit sem gátol.

Szóval kis, normál, és nagyobb farkúak is egyaránt hordanak.

Hanem nem bírtad elviselni nem magával a fecske fazonnal vagy a méreteddel volt baj hanem a szabással. Van olyan gyárta aki kifejezetten figyel és megnövelt térrel szabja ki a alsóit. Keress 1 olyat és próbálj ki egy olyat.

2022. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!