Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen volt az első orálos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első orálos kalandotok?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok és hogyan történt?

2020. nov. 14. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 sipekilaci ***** válasza:
100%
16 évesek voltunk. Nekem akkor már volt kalandom lánnyal. Ezzel a haverral gyakran vertük ki közösen, aztán leszoptuk egymást.Elég rendszeresen csináltuk, de ha találtunk lányt harmadiknak akkor együtt.
márc. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen szoptam le az osztálytársamat, nem jött neki anno még semmi de isteni finom volt a kis sima farka ahogy gyalogattam a bőrt és szoptam a farkát. Azóta ha van lehetőségem kielégitek bárhogy, bárhol egy hasonló korú srácot.

Erdőbe vagy autóba, ez opció csak nálam sajna.

20F Vecsés és környéke

márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
100%

Már 38 voltam, mikor nyitottam a pasik felé is. Előtte csak közös hoki volt kamasz koromban.


Megismertem egy helyes vékony srácot egy uszodában, aki nagyon nézett. Második alkalommal kaptam az alkalmon, és figyeltem, mikor hagyja abba az edzést, és együtt tusoltunk így. Láttam, hogy rám rám mered a tekintete a szemközti kabinból. Elkezdtem alaposabban szappanozni magam, majd a farkamat jó alaposan megmostam, úgy, hogy láthassa. A hatás nem maradt el, neki is meg nekem is égnek állt a faszunk.

Átmentem hozzá a kabinba, és már térdelt is.



Utána rendszeresen összejártunk úszás után hozzá 69-ezni. Szép hagyma popsija volt, nagyon jól szopott, azóta is a 69 a kedvencem.

márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
100%

Chat-en irogattam a fiúk egymàs közt szobàban unalmamban, szórakozàsból vagy kívàncsisàgból,... Nem is tudom. Talàn mindhàrom indokkal.

Majd a beszélgetések soràn ott az egyik sráccal lebeszéltük a dolgokat. Elmegyünk egy vàrosszéli kis erdős helyre és leszopatom.

Hàt úgy is történt. Ennek már van vagy 15 éve kb. Kva jó volt teleélveztem a szàjàt, meg is lepődtem, milyen jol csinàlja a fiu is... Mondjuk ő is élvezte nagyon, szemkontakt is volt.

Na azóta bevallom magamnak aktív biszex vagyok. Ha izgalmamban úgy vagyok szívesen megdugok vagy leszopatok passzív sràcokat. Voltak rövidebb-hosszabb àllandó partnereim is. Izgató dolog.

máj. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!