Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azt hiszem biszex vagyok de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem biszex vagyok de nem tudom pontosan. Ez oké egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy párom, pár hónapja vagyunk együtt előtte sokáig barátok voltunk szóval mindent tud rólam. Azt is, hogy vannak biszex hajlamaim. Tegnap este mikor épp engem nyalt belegondoltam, hogy milyen jó érzés lehet kinyalni egy lányt. Szeretkezés után beszélgettünk és felsóhajtottam, hogy ő is szereti és milyen jó lenne kipróbálni. Erre megkérdezte, hogy akkor miért nem próbálom ki? Nem hittem a fülemnek. Elmondta, hogy nyilván nem rendszert csinálva belőle de egyszer simán hagyná, hisz tudja miért akarom.

Ez után jött tőlem a 3as ötlete, hogy ha nekem jó, akkor miért ne szállhatna be. Így nem érezném megcsalásnak.


Szerintetek ez így oké? Merjek belemenni a 3asba? Ha valóban nem zavarja, hogy egy lánnyal foglalkozok helyette, akkor mégis hogyan és hol érdemes partnert keresni hozzá? Inkább ismerős vagy inkább idegen? Légyszi segítsetek, még sose gondoltam bele ilyenbe.



2020. nov. 15. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen idegent! De tényleg! Tapasztalatból mondom... N
2020. nov. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen okés, mivel mindketten erre vágytok, ezt szeretnétek, izgatna titeket. A 3-asokhoz történő első fázist már megugrottátok (csakis így működik - mindkét fél szeretné és alaposan átbeszélik előtte). Most jönne a gyakorlati megvalósítás... na az viszont nem lesz könnyű, mivel "lányt 3.-nak"-ra (azaz szóló biszex csajokra) hajt mindenki, a párok, a pasik, a szóló biszex/leszbikus nők egyaránt.

Ahogy az #1-es írta, idegennel próbáljátok ki, sose legyen ismerős a 3. személy és az azonos neműek tartsák egymás között a kapcsolatot elkerülendő a "kikacsintást".

Ha a netes szüttyögést, a rengeteg kamus szűrésébe belefáradtatok akkor a covid idején látogassátok meg valamelyik swingert, ott nagyobb az esély mint a netről.

2020. nov. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Én ugyan egy biszex férfi vagyok, és a feleségemmel mi is kipróbáltuk a hármast egy barátommal. Csak felsőfokon tudok beszélni róla. Idegennel nem jött össze.

Ha van megbízható barátnőd, akiről tudod, hogy érdekli a saját neme, érdemes vele megpróbálni.

2020. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
A kapcsolat az kapcsolat, abba nem fér bele 3.
2020. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ba meg deszerncsés vagy. Vannak ilyen 3ast kereső/ beszállo oldalak.azokat kell böngeszni 1000el.
2020. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonymousreview60 ***** válasza:
Egy párkapcsolatban csak az oké, ami minden fél beleegyezésével, maradandó károsodása nélkül és legalább az egyikük örömére történik: azaz igen.
2020. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat. Féltem hogy azt fogjátok mondani hogy ha belemegy akkor nem is szeret igazán vagy hasonlók, de jól esik ezeket a válaszokat olvasni.
2020. nov. 17. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!