Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hogy reagáltok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy reagáltok, ha a pasitok pontosan elmondja, mit szeretne rajtatok látni?

Figyelt kérdés

Akár napközben, akár szex közben.


Tetőtől talpig elmondja miben akar aznap látni, kiegészítőkkel és minden mással együtt. Ékszer, táska, cipő, ruha, fehérnemű.


Nem minden nap, hanem csak ha olyanja van.



2020. nov. 13. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha belefér. De persze csak ép eszű keretek között. Tehát ami nekem is megfelel és komfortosan érzem magam benne.
2020. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem akarok BDSM kapcsolatban lenni.
2020. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát menjen divattervezőnek akkor és felőlem egész nap csinálhatja
2020. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Én a saját stílusom és hangulatom szerint öltözök és nekem ez sokat jelent. Ha ezt a pasi nem képes felfogni és irányítani akar akkor abból nem lesz tartós kapcsolat. Persze elmondhatja a véleményét és meghallgatom de nekem ne parancsolgasson.
2020. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2, miért nem? És neked mi az a BDSM?
2020. nov. 13. 16:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#5

[link]

Hogyhogy miért nem? Azért nem, amiért más meg igen. Nem vagyok ilyen beállítottságú, nem ezt jelenti a boldog párkapcsolat a számomra.

2020. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jesszus.. egy cikk alapján képes voltál megítélni? Tudod te, milyen összetett dolog a BDSM? :)
2020. nov. 13. 16:16
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Leszarom, hogy összetett-e. Nem jön be. Domként neked sem jönne be, ha szubot akarnának csinálni belőled. Nem értem, mit nem lehet ezen tiszteletben tartani.
2020. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kulturáltan, ha kérhetem.
2020. nov. 13. 16:22
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen részletesen soha nem mondtam meg mit vegyen fel

Ha megyünk valahova kajálni akkor szoktam időnként mondani csipje ki magát vagy rakja ki a kirakatba amit kell irigykedjenek a többiek 😁

2020. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!