Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi fog történni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog történni?

Figyelt kérdés
az érdekelne,hogy hány éves kortól lehet menni dominához, ha kínzást kérek mit fog velem csinálni(közepes erősségűt), örülnék ha normális válaszokat kapnék

2020. nov. 23. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

18 éves kortól.

Van köztük olyan, aki vállal tanítást, majd ő elmondja a többit (én csak ennyit tudok a témáról).

2020. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt érdemes azzal megbeszélned, akihez mész. A BDSM alapja a kommunikáció
2020. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

18 de igazából szerintem nem kérnek személyit.

2 verzio van. Fix bünti: tejelsz ő pedig ver amig tart a szeánsz vagy mint egy puhapöcs a kontrol szóval leállítod.


A másik:elmondod mit kérsz tejelsz a domina pedig csinálja. Ott is van kontrolszó ha menetközben puncit növesztenél.

2020. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!