Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nők, akiknek tetszik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akiknek tetszik, ha két pasi együtt van, ti járnátok úgy biszex pasival, hogy a pasi a jelenlétetekben szexelne más pasival?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
N.e.m!
2020. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2020. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Undorító.
2020. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Tetszik, ha két pasi együtt van, de az én pasim az az én pasim, ne legyen senki mással (akár férfi, akár nő).
2020. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Csak azt nem tudom,miért kell lepontozni,aki nemet ír? Tudvalévő,hogy a nők nagy hányada nem kedveli ezt. Kérdeztél,válaszolnak. A negatív választ is el kéne fogadnod!
2020. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az, hogy képtelen vagy egy összetett mondatot értelmezni, az nem az én bajom. "Lányok, nők, akiknek tetszik, ha két pasi együtt van" - így kezdődött a kérdés. Nem azt kérdeztem, hogy tetszik-e, ha két pasi együtt van, hanem azokhoz intéztem kérdést, akiknek ez eleve tetszik. Ha valaki ideböfög annak ellenére, hogy hogy a kérdés nem neki szólt, talán nem kéne csodálkozni, ha nem kap túl magas értékelést. Jogod van a véleményedet kifejteni, nekünk meg jogunk van azt értékelni. Ha pedig nem a kérdésre válaszolsz, akkor fogadd el, hogy a többségnek nem fog tetszeni.

Vagy tanulj meg szöveget értelmezni!

2020. nov. 26. 12:12
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy az első válaszolókat érinti, úgy válaszoltak nemet. De ezt ennyiből nem tudjuk.
2020. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha mi nem válaszolnánk,senki sem tenné csak az az egy,aki vagy nő,vagy nem. Értem én,hogy a kérdésed burkolt partnerkeresés és aki igennel válaszol nyomod is neki a privátot,de hidd el,ez eleve kudarc.
2020. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8: Tudod, jobb, ha két ember válaszol a kérdésre, mint ha 30 ír valamit, aminek semmi köze a kérdéshez.

Az pedig, hogy te mit képzelsz bele egy kérdésbe, az egyéni problémád. Továbbra is azt mondom, hogy tanulj meg ovlasni, és fogadd el, hogy nem minden kérdés szól neked.

2020. nov. 26. 12:19
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Te meg olvasd vissza a korábbi kb.300 ilyen kérdést,aminek a nagy részét lehet,te írtad és a megfelelő következtetést levonva,gondold át,hogy van e értelme egy újabb baromságot kérdezni? Oké,hogy farokra vágysz,de ettől a nők hánynak!
2020. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!