Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nők, akiknek tetszik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akiknek tetszik, ha két pasi együtt van, ti járnátok úgy biszex pasival, hogy a pasi a jelenlétetekben szexelne más pasival?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 11:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
És engem miért kellett lepontozni? Gyerekes
2020. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

A kérdésre a válasz igen vagy nem! És aki azt írta hogy nem( nem, nem járna így pasival) az is le van szavazva.


Legközelebb akkor így írd ki a kérdést.


Lányok, nők, akiknek tetszik, ha két pasi együtt van, ti járnátok úgy biszex pasival, hogy a pasi a jelenlétetekben szexelne más pasival de csak akkor válaszoljatok ha igennel válaszoltok.

2020. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért pontozott le,mert nem azt írtad,hogy IGEN! Egész életemben ilyen pasira vágytam,írhatod a privátot! Minden más válsz lepontozva!
2020. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De nem is a kérdésre vonatkozott a válaszom, hanem a 6-ra...
2020. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Aki a kérdésre válaszolt (pl. #4), azt felpontoztam.

Hogy más látogató kit hogyan értékelt, azt nem tudom.

De aranyos, hogy hogyan akik nem a kérédsre válaszolnak, csak jönnek kiengedni a fáradt gőzt, hogyan fel vannak háborodva, ha mások kifejtik a nemtetszésüket. :D Na, ez a gyerekes.

2020. nov. 26. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!