Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy tudnék azonos nemű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék azonos nemű fiúból kivenni azt a vágyam, hogy leszopjam?

Figyelt kérdés
Szögezzük le, hogy a lányokat szeretem, tehát heteró vagyok, de van 1 fiú aki bejön nekem, de nem beszélünk, ráadásul van barátnője, csak külsőre tedszett meg a srác.
2020. dec. 1. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a nem azonos nemu fiu?
2020. dec. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fiú.🤔
2020. dec. 1. 01:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze, csont heteró vagy, csak épp szopizni akarsz.

Egyszerűbb lenne elfogadnod, hogy nem vagy teljesen hetero.

2020. dec. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak ő az egyetlen és csak amikor eszembe jut a srác, akkor gondolok ilyenre. 😬
2020. dec. 1. 02:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De ő akkor is fiú, nem vagy hetero és kész. Nem nagy dolog ez. Amúgy hát egyszerű a dolog, ne gondolj rá, tereld el a figyelmed amikor eszedbe jut. Mintha lenne egy lány crushod, aki szintén elérhetetlen. Vagy fantáziálj róla sokat és verd ki rá, egyszer csak megunod.
2020. dec. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
melegszendvics evő vagy
2020. dec. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt egy ilyen fiú osztálytársam, róla négy évig fantáziáltam, hogy leszopnám, de nem mondtam ezt el neki. Aztán már érettségi után, mikor már más sulikba jártunk és egyszer rám írt, hogy ő leszopna engem, mert biszex. A többit rátok bízom, de ezután még sokszor összejártunk és még sok dolog történt közöttünk :P Amúgy én is lányokat szeretem :)
2020. dec. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező ha hetero vagy akkor miért nem a hetero kategóriába írtad a kérdést? Mert te is tudod hogy nem vagy az.
2020. dec. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki mással...
2020. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szívesen csinálnám, de én már elfogadtam hogy bi vagyok 16/F
2021. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!