Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok, aludtatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, aludtatok már úgy ellenkező nemű partnerrel, hogy előre megbeszéltétek, hogy nem lesz szex, aztán mégis lett?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Hány évesek voltatok és mennyi a partner? Mi lett a folytatás?

2020. aug. 18. 02:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 25 és 38 a nő javára. Párszor volt még utána szex. Másik esetben 31 és 21 az én javamra,vele nem volt folytatás.

Mindkét esetben megbeszéltük hogy semmi nem lesz,aztán mégis úgy alakult.

2020. aug. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt. 21 voltam, a pasi 28. Állítottam, hogy én nem vagyok "olyan", és hogy én ugyan nem fekszem le vele egy heti ismeretség után.

kb fél óráig tartottam magam, kiderült mégis "olyan" voltam. Azóta összeházasodtunk.

2020. aug. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt

21-21

Kapcsolat

2020. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, legjobb lány baráttal.
2020. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Exbarátnő legjobb barátnőjével.

Én 29, "legjobb barátnő" 23.

Amikor az eset megtörtént, az exbarátnő már tényleg ex volt, tehát nem a félredugás miatt lett ex.

A lány -nevezzük Zsuzsának- felhívott, hogy nem akarunk-e egyet sörözni. Mondom, miért ne, de (exre) ne számíts (előtte sokat buliztunk együtt), mert a legutóbbi utam alatt kirakott (akkor kamionoztam épp).

Hát, taliztunk. Beszélgettünk, iszogattunk. Elment az utolsó busza, és megkérdezte, alhat-e nálam. Mondom, miért ne. De megjegyezte, hogy semmi nem történhet, főleg mert a barátnője expasija vagyok.

Megágyaztam neki a nappaliban.

Aztán átjött hozzám, törülközőt kérni. Meg megkérdezni, hogy van-e itthon valami innivaló.

Volt. Iszogattunk még egy picit.

A pezsgő nem kellett volna. A második pohár után konkrétan belenyúlt a boxerembe, és megjegyezte: "Most már végre kipróbálhatlak, ha nem vagytok együtt!!"

Nem ellenkeztem.

Jó sokáig ilyen "dugihugi" maradt annak ellenére is, hogy vagy/és neki/nekem volt ügyeletes partnerünk. Csak hívott telefonon, hogy "a segítségedre van szükségem!" (ez volt az egyezményes...) :) :)

...sajnos szomorú vége lett. Autóbalesetben elhunyt. :'(

2020. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt két srác haverom, ők legjobb haverok és egyik által ismertem meg a másikat. Az egyikből dugó pajtim lett (amit titokban tartottunk még a haverja előtt is) és kegyetlen jó volt vele, csak közben a haverja rám hajtott. Egyik este eljött hozzám a haverja, mert összevesztek és kiborult majd késő este már nem tudott hazamenni. Csak a kétszemélyes ágyamon volt hely, így mellettem aludt. Én nem akartam tőle semmit, hisz a legjobb barátjával rendszeresen dugtam. Ki is jelentettem, hogy szigorúan alvás, de nem tisztelte a barátságokat és arra keltem, hogy a keze a bugyimban van. Bár nem kifejezett szex lett a vége, csak petting az is csak az ő részéről, de már ez is több volt annál, amit lehetett volna. Sajnos pont ez az eset tönkretette a barátságokat hármónk között. Azóta is bánom, hogy nem mondtam el neki, hogy mi volt köztem és a legjobb barátja között, mert akkor nem tette volna ezt.
2020. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lánybaráttal én 19 voltam ő 18 de nemvolt mert berúgtam
2020. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 manly ***** válasza:
Igen, volt olyan kétszer is.Megbeszéltük, h mint barátok alszunk együtt, de mégis lett belőle szex, sőt 3x is volt ilyen.Az elsőnél a csaj 26 éves volt, a második esetben 40, harmadszorra 20 éves csajjal, sőt még egy volt 19-20 lehetett a lány.
2020. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!