Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, a ti szemetekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti szemetekben megőrizné a méltóságát az a srác, pasi, akiről megtudnátok, hogy passzív biszex vagy olyan crossdresser, aki mindezt nem nyíltan teszi?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Méltóságról annyira nem ítélkezem, mert mindenkibe bele lehet kötni ilyen szempontból.

Ugyanakkor én már nem tudnám férfinak tekinteni.

2020. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam, ezt vártam.
2020. dec. 4. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
nem tudnék rá férfiként tekinteni.
2020. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy ismerősről tudnák meg, nem érdekel, az ő dolga, attól barát maradhatna, viszont kapcsolatot elképzelni nem tudnék ilyen emberrel. Nem tudnék férfiként nézni rá.
2020. dec. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
*tudnám
2020. dec. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Ez a kérdés valamilyen formában minden nap kiírásra kerül. Szerintem a kérdező is ugyanaz és a válaszolók is.
2020. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Szánalmas már ez a mit gondolnak a nők a biszex pasikról akik a passzív szerepet kedvelik.
2020. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Azt gondolom hogy keressen pasit, mert hetero nő nem bírná sokáig olyan kapcsolatban, hogy a pasi nem dugja meg. Esetleg ha nyitott látásmódú, havi egyszer benne van ilyen szerepjátékban, de a kérdezőnek több s*ggberakás kell havi egynél a kérdései alapján.

A nő akinek nem (feltétlen) kell a phasz azt leszbikusnak (vagy biszexnek) hívják, de ők meg nem pasival fognak akkor összejönni, akkor se ha beöltözik lánynak.

2020. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!