Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Yaoista lányok, ti heterók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yaoista lányok, ti heterók vagy biszexek vagytok?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Heterók vagy biszexek? Szal meleg miért nem lehet? Azt már lefoglalták? Nincs raktáron?
2020. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor leszbikusok, melegek, biszexek vagy pánszexuálisak, esetleg demiszexuálisak?
2020. dec. 4. 19:59
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem, esetleg lányok?
2020. dec. 4. 20:01
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Hetero vagyok
2020. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Jah, ugye? Ha pasi lennék akkor meleg lennék, az nem számít?
2020. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

1: nem tudom, ismered e a yaoi jelentését, vagy csak gondoltad 'nagyon sziporkázó'-an beszólsz, de mivel a yaoi két férfi szerelméről, szexuális kapcsolatáról szól, valószínűsíthető, hogy azok foglalkoznak ilyennel, akik vonzódnak a férfiakhoz (is), ha már olyan 'durván' űzik, hogy 'yaoista'-nak is neveznék magukat. Szóval a kérdésben van logika.

'Yaoista' nem vagyok, de régen olvastam ilyeneket, heteroként.

2020. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%

*fujoshi, nem yaoista.

Én nem nevezném magam fujoshinak. Olvasok yaoi mangát, sőt fanfictiont is írok, de nem vagyok fujoshi. Biszex vagyok.

És mivel, hogy ennyire érdekel ez a téma én már találkoztam leszbikus fujoshival.

2020. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Szeretem a yaoi mangákat és történeteket, jómagam is írok yaoi ficeket és egy saját történetet is. Nem mondanám magam fujoshinak sem, mert nem élő pasikat shippelek össze. Pusztán szeretem az ilyen mangákat és írásokat. Ja, heteró vagyok.
2020. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Jelen, pánszexuális vagyok.
2020. dec. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Én kedvelem a yaoit, olvasni is, nézni is, de nem vagyok biszex.
2020. dec. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!