Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Olyan fiúk/férfiak, akik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúk/férfiak, akik a saját nemükkel való kapcsolatban a passzív szerepet szeretik, nagyobb eséllyel inkább melegek, mint biszexiálisak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont úgy tapasztaltam, hogy ha van egy bi fiú, aki addig csak lánnyal volt, és összejön egy fiúval, akkor ő lesz a passzív. A full meleg haverom meg mindig aktív, nem szeret passzív lenni.
2020. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Érekes felvetés de nem feltétlen igy van. Világ életemben oda voltam a szép lányokért, szeretem őket és tartós kapcsolatot nem is tudnék férfival elképzelni csak nővel. Ennek ellenre időnként rám tör a vágy, hogy most egy pasival is csinálnám. Főleg a passziv szerep jön be nekem is, jó van néha, hogy én teszem be a másik srácnak de ez a ritkább. Szeretek szopni, élvezem. Szeretem amikor nekem teszik be és jól megdolgozzák a seggem de ennek ellenére nem mondanám magam melegnek, és el sem tudnám képzelni, hogy melegként éljek, inkább biszex vagyok, vagy hetero bi hajlammal. Nem is tudom.. de akkor sem meleg. Van haverok közt 1 másik srác is aki igy van mint én és ő sem meleg, inkább bi.
2020. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hetero bi hajlammal.:D))))))))
2020. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1. Én biszex vagyok, de análban csakis aktív. Ugyanúgy dugni szeretem a srácokat, mint a csajokat is.
2020. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!