Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hármas szex esetén történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szex esetén történt már veletek hogy a harmadik fél nem a megfelelő választás volt? Miért?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt többféleképpen lehet értelmezni. Volt, hogy a feleség számára Igencsak megfelelő voltam, de a férj pont emiatt féltékeny lett.
2020. dec. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

1-es. A hülye, oda adja a nejét másnak, aztán meg féltékeny lesz.

Vagy a feleségére volt féltékeny, mert vele játszottál az ő kukija helyett?

2020. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem olyan történt, h a pasi megsértődött, mert a felesége elélvezett, amikor engem lovagolt. Mint kiderült, ő csak orálusan tudja elélveztetni.

Mielőtt jönnek az agyatlan vádak, kérdések, stb. 14cm és max 10-12 percig bírom. Szval nem vagyok egy csődör, inkább sztem a hölgy jutott olyan állapotba, h sikerült neki.

2020. dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van kedves 3. A swingerek is alapvető szabálya hogy nem szabad meglepődni, vagy felhozni a párunknak azt hogy mennyire túlságosan is élvezte a dolgot. Elvégre 1.ezért ment. 2. Más illat más test, más szitu, felfokozott vágy, helyszín póz, érzés, forma...

Talán lehet hogy másodjára vagy sokadjára ugyan azzal a partnerrel kozel sem élvezné még annyira sem mint a mostani párjával, csak hát ugye az összes többi körülmény teszi izgalmassá "varázslatossá."

2020. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nálam az volt hogy a férj külön is akart talizni.
2020. dec. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!