Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális vagyok és anyám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok és anyám már utálja azt aki tetszik nekem. VALAMI TANÁCS?

Figyelt kérdés
Bi lány vagyok és tetszik nekem egy lány ,én is tetszem neki és alakul köztünk valami.Anyámnak meséltem erről a lányról és már most el akar tőle tiltani mert ,hogy "bele visz a rosszba" (anyum nem tudja ,hogy bi vagyok) miko felhoztam neki ezt a témát és mondtam neki ,hogy tetszik egy lány kinevetett és azt mondta ,hogy ezt még nem tudhatom mert még nem vagyok elég érett. Mit csináljak? A szüleim homofóbok teljesen . Én meg nagyon szeretem azt az adott valakit aki tetszik és nem szeretném anyámék miatt elveszteni
2020. dec. 29. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne a szüleidnek keress partnert, hanem magadnak.

Ne vidd haza, ne otthon legyél vele, ne beszélj róla.

Én ugyan hetero vagyok, de 21 éves korom előtt sosem beszéltem odahaza a vágyaimról, pasijaimról.

Mondjuk ahogy kiveszem a szavaidból még jócskán tini vagy. Nem igazán ez az ideális téma ebben a korban.

2020. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A mi lányunk is bi és lelkesen mesél is erről, nálunk ez teljesen okés.


Szerintem kár volt beavatni anyudat a bizalmadba. Egyszerűen kerüld el a szex-szerelem témát velük. Az meg, hogy egy lánynak barátnői vannak, akik ott is alszanak néha, teljesen mindennapos, nem kell tudniuk, hogy van közöttetek valami. Ne előtte csókolózzatok, ennyi.

2020. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2020. dec. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!