Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy mutassam ki, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki, hogy nem tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom. Biszexuális és lehet, hogy én is az vagyok, de ebben nem vagyok biztos. Többször mondta már, hogy tetszem neki. Vagyis nem mondta ki, hogy tetszem neki, de dicsérte az alakomat, meg azt mondta, hogy aranyos vagyok ilyesmi. Szóval félek attól, hogy azt hiszi, én is szeretnék valamit. Ő kapcsolatot egyértelműen nem akar, én meg még nem állok készen a kísérletezgetésre. Attól félek, ha meghívom, vagy ő meghív, és ketten lennénk, ő valamit félreértene, és kínos szituáció lenne, vagy ilyesmi. Emiatt tényleg félek vele kettesben lenni. Jó, azt tudom, hogy ne fog rám ugrani, ilyesmi, de én nem bírom az ilyen kínos szitukat. Szerintetek, hogy mondjam el egyértelműen, de mégsem bántóan, hogy nem akarok semmit? Bármi tippet szívesen fogadnék. Köszi, ha válaszolsz!

18/l



2020. máj. 18. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy egy pasit is visszautasítanál - ha próbálkozik valamivel akkor közlöd, hogy tök szimpi meg minden, de nem szeretnéd és kész. Nem kell túlkombinálni, de azért legyél tapintatos.
2020. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most azert nem jon be neked, mert nem az eseted, vagy az a problemad, hogy nem allsz keszen egy kapcsolatra/viszonyra?
2020. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem állok készen
2020. máj. 19. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajat magam kinosabbnak ereznek elore beszelni errol, ugy, hogy nem is biztos, vagy meg le is tagadhatja, mint alkalom adtan elharitani. Az termeszetesen jonne, ez meg tenyleg kinos beszelgetes.
2020. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!