Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal párként mik az esélyein...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párként mik az esélyeink hármasra (lánnyal)?

Figyelt kérdés

Tinderen fent vagyunk, de nen nagyon írnak vissza, aki igen az vagy csak engem (női felet) akar, vagy valami furcsa és gyanus vele kapcsolatban...

Hol/hogyan/meddig kéne próbálkozni hogy sikeresek legyünk? Pár hete vagyunk fent, és mintha nem lenne olyan aki erre vágyik... pedig bp-n próbalkozunk:(

Tippek, tanácsok hogy mit kéne tenni?



2020. dec. 31. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Swinger
2020. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

goldengate és adultpixie oldalra regisztráljatok

sok beteg ember fog írni, szóval jól válogassátok meg kivel álltok szóba

2020. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Mi párként keresünk lányt vagy párt..Ha akartok irjatok,vagy bárki..29L 35F
2020. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, olyat miért nem látok soha, hogy pár keres férfit harmadiknak?

Gondolom olyan is van, aki erre vágyna.

2020. dec. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Mi a barátnőmmel 1 hónap alatt 2 lányt is találtunk, aki benne volt a hármasban. Mindkettővel meg is történt, mert a barátnőm is rákapott és nekem sem kellett kétszer mondani.


27/F és 29/L pár vagyunk vidéki nagyvárosban. A Tinderre mentünk fel. Csináltunk egy közös képet (ez volt az első kép) és még 2-2 kép volt mindkettőnkről. A profilba annyit írtunk lányt keresünk aki harmadiknak csatlakozna hozzánk. Helyes arcúak vagyunk, vékonyabb alkatúak, én kifejezetten magas, ő alacsony. 20-30 közt kerestünk. A Tinder abszolút alkalmas felület harmadiknak lányt keresni.

2021. jan. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Akkor azt mondod hogy muszáj felvállalni az arcunkat?
2021. jan. 1. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Megsértődsz ha azt írom LOL? Igen. Bocs, de nekem meg sem fordult ez máshogy a fejemben. Eszünkbe sem jutott hogy ne vállalnánk fel az arcunkat.


Miért ne? Milyen retorzió érhet? Mi rossz vagy szégyellni való van ebben? Pedig én bankban dolgozom, a barátnőm pedig a városi egyetemen (de nem tanárként). Nyilván nem beszélünk erről mindenkinek, de egyáltalán nem zavarna minket, ha megtudnák barátok, ismerősök, hogy szeretnénk hármas szexet. Biztos nekik is megvannak a maguk szexuális elhajlásai ugyanúgy. Nem tudom mi titkolni való lenne ebben.

2021. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vágyaid.hu - ott a legnagyobb az esély, főleg ha nem árultok zsákbamacskát!
2021. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!