Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció előtt 1-2 nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció előtt 1-2 nappal kiszakadt a gumi, mik az esélyeink?

Figyelt kérdés

Ma reggel együtt voltam barátnőmmel, de kiszakadt a gumi. Nem tudom pontosan, hogy benne mentem-e el, de mindig kiszoktam húzni még gumival is, csak lehet hogy kicsit mikor megindult az ejakuláció, akkor még bent volt. (nem biztos, csak már fene tudja elég ideges vagyok...) és mikor kivettem ugye minden felé szállt, nem fogta az óvszer. de előtte 1 perccel még néztem is a gumit, hogy minden rendben van e, és az volt. Barátnőm nem akar 72 órás tabit.

Azt mondja, pár napja érzi, hogy meg fog jönni, és azóta sem változott a helyzet. Illetve tegnap elég alkoholos állapotunkban voltunk, nem tudom ez miben befolyásolja a dolgokat, csak gondoltam leírom, hátha öli a dolgokat és még kisebb az esélye.


2016. febr. 27. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevés az esélye. De hallottam már olyat, akik menstruáció alatt nem védekeztek mert azt gondolták hogy akkor nem eshet teherbe, és mégis összejött
2016. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sosem lehet elégszer elmondani: ha védekezés nélküli közösülés történt, MINDIG van esély a terhességre, akár több, akár kevesebb.
2016. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na most megjott neki, remelem a tovabbiakban nem lesz gond.
2016. febr. 28. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!