Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ettől biszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől biszexuális lennék?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok.


Szóval, nekem sose volt kérdés hogy kihez vonzódok mert 101%-ig heterónak éreztem magam és még most is nagyjából. Nem érdekelnek a férfiak, se az utcán, se a kapcsolatokban, mindig a lányok érdekeltek, mai napig hozzájuk vonzódom. Utcán is csak őket nézem meg, semmi más. Ha csak ennyi lenne akkor nem is lenne kérdés hogy biszex vagyok-e, viszont.. nem tudom hogyan fogalmazzam meg de.. vonzódok az alsóneműk iránt, mind a női de még néha férfi után is, elképzeltem már többször hogy milyen lehet “hátulról csinálni” és néha el is mentem rá, őszintén. Viszont tényleg soha nem vonzódtam és nem is vonzódok férfiak iránt, ha tesi terembe öltözünk akkor sem nézek sehova. Nem azért mert nem illik , hanem azért mert nem érdekel, de mégis “itthon” előjön. Mostmár komolyan nem hagy nyugodni ez a gondolat. Vagy ez csak úgy nevezett “bi-hajlam”?

Kiegészítés: így most csókot sem tudok elképzelni férfival, nem undorodok tőle csak szimplán lesz@rom érzésem van tőle. Ha hallok és látok egy meleget, hallom a “buz1s” hangját az nagyon bántja a fülem, gyakorlatilag rosszul vagyok tőle. Nincs bajom a melegekkel, de már arra is ráparáztam hogy ezeket amiket most leírtam (a melegekről való veléményemet) csak azért gondolom, mert nem akarom elfogadni hogy esetlegesen bi vagyok és így próbálom elrejteni, de ez szerintem hülyeség mert amikor láttam az utcán nemrég 2 srácot csókolózni elundorodtam, szabályszerint :)



2021. jan. 10. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Na, nálam meg például az a helyzet áll fent, hogy én is kipróbálnék egy igazi farkat (hogy megdugjon engem vagy a számmal elégítsem ki), ami szép szőrtelen, de a férfi test többi része taszít. Ugyanígy vonzódom a női ruhadarabok (nem csak fehérneműk) iránt, és szívesen viselem is őket.


Én arra a következtetésre jutottam, hogy addig nem tudhatom igazán, hogy bejönne-e egy együttlét egy fiúval, amíg én magam ki nem próbálom. Kétélű a dolog, mert attól, hogy valami a fantáziában izgató, simán lehet, hogy az életben nem jön be. De mit tehetünk? Agyalunk egy egész életen át rajta, hogy "vajon milyen lenne?", vagy egyszer kipróbáljuk, és legfeljebb azt mondjuk, hogy "ilyet soha többé". És elég sz_r leélni egy életet úgy, hogy közben a saját vágyaid börtönében raboskodsz.


Szóval, találjunk partnert magunknak, és a többit majd meglátjuk ^^


27/F

2021. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De akkor most biszex vagyok vagy mi? Ok, kipróbálnám de nem vágyok rá feltétlen
2021. jan. 10. 21:36
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem tök mind1? Miért akarod magad kategóriába sorolni? Próbáld ki amit szeretnél.
2021. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem, hogy ezt így ki lehetne jelenteni. Annyit tudunk csak, hogy a fantáziádban izgató. Szóval lehet, hogy van biszex hajlamod. Hogy tényleg az vagy-e, az akkor derül ki, ha lesz egy fiúd, akivel kipróbálod. Egyelőre inkább heterónak tűnsz nekem - legalábbis sokkal erősebb az az oldalad.


27/F

2021. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 StevenUp ***** válasza:
79%

Nem vagy biszex, csak emberileg kíváncsi...

Ez szinte mindenkiben ott van csak mindenki elfojtja mint ahogy te is.

Ettől nem leszel biszex.

A kíváncsi hetero mint fogalom nem létezik mert aki farkat akar sz*pni Pasiként az nem hetero

De maga az emberi kíváncsiság létezik

2021. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam
2021. jan. 10. 22:00
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Kipróbálnád. Hát akkor tedd meg. Ha pedig élvezed akkor biszex vagy. Ha nem jön be a dolog, akkor pedig hetero
2021. jan. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Én is kipróbálásd hívő vagyok, azzal a kiegészítéssel, hogy nagyon PARTNER FÜGGŐ a dolog.


Mert tuti, van olyan akivel jó, van olyan akivel nem jó.... Akkor nem vagy biszex, ha.... ha senkivel nem jó :?)))


És ráadásul, még a szintek is különbözőek. Pld, én csak szopatni azsretek férfit.

2021. jan. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk az életkorod, pedig lényeges lenne. Szerintem ne menekülj a gondolataidtól/vágyaidtól. Lehet biszex vagy, és akkor mi van?

Másrészt a feminim, lányosan beszélő srácok hangjától engem is kiráz a hideg, pedig meleg vagyok xd

Finally pedig én egyáltalán nem biztatlak a kipróbálásra még. Lehet többet ártana, mint segítene.

18/f

2021. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
tudom, hogy ilyen nem létezik, de te inkább a kíváncsi hetero kategóriába tartozol, és ha valaki rá akar arra beszélni, hogy te igenis bi vagy ne hallgass rá, mert attól, hogy kíváncsi vagy attól függetlenül még hetero vagy
2021. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!