Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex férfiak! Ti inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex férfiak! Ti inkább férfiaknak vagy nőknek jöttök be jobban?

Figyelt kérdés
Melyik nem tagjai mutatják ki jobban, ha tetszetek nekik? Kiktől kaptok több bókot pl. ismerkedéskor vagy valami?
2021. jan. 13. 07:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerkedtem még férfival, flörtölés szintén is csak nőktől kaptam jelzést, sosem kaptam férfitól.


30/F

2021. jan. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerencsére mindkét nemnek bejövök, de a nőktől több bókot kapok.
2021. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biszex férfiak: lehet azért kaptok kevesebb bókot férfitól, mert nem lehetnek biztosak hogy biszexek vagytok. Pl én is elsősorban emiatt nem flörtölök 19/f/p
2021. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves hármas, igen sejtem hogy egy része emiatt nem ad jelzéseket, pedig én rossz néven biztos hogy nem venném a dolgot, gondolom azoktól tartanak akik igen.

Első voltam.

2021. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De mondjuk ha neten ismerkedsz és tudjátok egymásról, hogy bik vagytok?


Akkor se kapsz több pozitív visszajelzést férfitól, mint nőtől?


Pl. nekem tinderen vagy planeten többször mondják a csávók, hogy jóképű vagyok, helyes, látszik, hogy sportolok stb. Ezzel szemben a nők nem annyira.

2021. jan. 13. 12:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 4es, valóban ez az oka. Eléggé tartok a kellemetlen szituációktól
2021. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ez érthető 6os. A full heterok nem veszik jó néven a közeledést
2021. jan. 13. 15:57
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Én kíváncsi hetero vagyok, egyszer az életben kipróbálnám a szopást, de azon kívül férfiakkal semmi mást! Minden egyebet, beleértve az egész életemet is csak nővel tudom elképzelni! Fent vagyok egy amatőr szexpartner kereső oldalon, ahol diszkréten csak a heteroszexualitás van kiírva, ennek ellenére sajnos csak férfiak írnak rám, viszont óvatosságból nagyon megfontolt vagyok, és ha számomra bizonytalan az illető, akkor egy félig igaz indokkal lerázom! Nők nemcsak hogy nem írnak, de ha én írok Nekik, akkor sokszor nem is válaszolnak, pedig van kint képem, és totál átlagos kinézetű vagyok, a munkahelyemen 2 fullos kolléganőm szerint is 10-ből 7-es!
2021. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
10ből 7es az nem is átlagos :) az már átlagfeletti
2021. jan. 13. 19:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A meleg férfi akivel múltkor beszéltem, olyan bókokat mondott olyan őszintén hogy majd beszartam. Gyönyörű vagyok, gyönyörű a testem, kényeztetne, vágyik rám, tökéletes vagyok neki, imád.

A nők semmi ilyesmi, csak azok szerettek ennyire, akik közelebbről megismertek, de ahhoz ki kellett alakulnia valaminek először. A fiú viszont elég gyorsan nyomta le ezeket.


Szerintem a férfiaknak jobban bejövök, de lehet, csak mert ők őszintén jeleznek vissza. Szőkés, zöldeskék szemű, vékonyabb fiú vagyok, a srác szerint szép arccal, ami bejövős a melegeknek.

2021. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!