Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért jövök be sokkal jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jövök be sokkal jobban a férfiaknak, mint a nőknek? 20/F

Figyelt kérdés
Tinderen szinte az összes férfivel, akit jobbra húzok párba állunk, pedig nem húzok sokat jobbra. Nők közül viszont van, hogy az összeset jobbra húzom és csak 3-4 párba állas van, azok is inkább molettebb nők. Ezen kívül ha pl. bulikban vagy Facebookon ismerkedek, ott is sokkal sikeresebb vagyok a férfiaknál. Miért van ez?

2020. dec. 13. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túl feminin alkat?
2020. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok, de annyira nem feminim, legalábbis általában heteronak szoktak nézni.
2020. dec. 13. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasik mindenkit jobbra húznak, meg alapból sokkal kevésbé válogatósak mint a nők.
2020. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Facebookon, hogy ismerkedsz, ráírsz random emberekre vagy van erre külön kijelölt hely, ahol lehet ismerkedni?
2020. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ismerkedős csoportokban
2020. dec. 13. 18:23
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
5 válaszadó, olyanokba hogyan lehet bekerülni?
2020. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pl. keress rá Szingli Ismerkedős Csoport

Aztán tudsz is csatlakozni

2020. dec. 13. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

A Tinder az hetero kereso

A Grindr a homo kereso

2020. dec. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos a Murphi törvénye. Amit keres az ember, amit szetetnél, az általában nem működik.😪

Ha meleg lennél, és férfiakat keresnél, akkor biztosan nem jönne össze. Akkor a csajok ostromolnának, mert nem őket keresnéd.

Én férfiként pontosan így vagyok ahogy te. Ha melcsi lennék, szinte minden napra jutna kolbász főtt tojással. 😆 Így, hogy nőket keresek, az meg sehogy se akar összejönni.


Pedig általában van egy olyan mondás is, hogy amit nagyon akar az ember, az sikerül.

Hát nem tudom.

Én már kezdem feladni az biztos.

2020. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!