Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mások is vágynak azonos nemű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is vágynak azonos nemű kalandra fiatalkorban?

Figyelt kérdés
Én biszexuális vagyok, de inkább a lányok vonzanak, viszont mostanában a fiúk is eléggé elkezdtek érdekelni, és szívesen kipróbálnám velük, de párkapcsolatot csak lánnyal szeretnék, nem hiszem, hogy szerelmes tudnék lenni egy fiúba. Mások is voltak így vele kamaszkorban, illetve van, akinek volt ilyen kalandja?

2021. jan. 18. 20:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Igen ez normális főleg 15 - 20 között, sokan kipróbálják titokban
2021. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Van aki 30 éves korában jön rá hogy van benne ilyen vágy van aki már 16 éves korában ez változó. Kinek hogy alakul az élete meg milyen személyiség... de sokan vannak így. Szerintem kb 10ből 2-3 sràcban van valami tapasztalat alapján.
2021. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
21%
Nem volt még ilyen. Nagyon nem szeretnèm ha bi vagy homàr lennék.
2021. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Szerintem természetes, ha valaki a saját neméhez vonzódik, hiszen az állatvilágban is megfigyelték rengeteg fajnál, és a tudósoknak már elméleteik is vannak arról, hogy miért lehettek előnyösek homoszexuális kapcsolatok az evolúció során.
2021. jan. 18. 21:29
 5/27 anonim ***** válasza:
55%
De a heterok által kidobott gyereket örökbe fogadhatják.
2021. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokat csak elkeseredett, bunkó emberek írnak, akiknek annyira nincs életük, hogy egész nap unalmukban interneten gyűlölködnek egyes embercsoportok enne, legyenek azok a melegek, biszexuálisok, románok, vagy éppen a zsidók. Ahelyett, hogy mondjuk empatikus emberi lényként megpróbálnánk megérteni a másikat, és a helyébe gondolni magunkat. Szégyen, hogy 2021-ben még születnek ilyen válaszok, kedves "Legalàbb nem szaporodnak."...
2021. jan. 18. 21:42
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi öröme van az életben. Mert oké, legyen ez a véleménye, kit érdekel, de nem értem mi értelme van idejönni akkor egy biszex kérdéshez, és miért érez késztetést leírni valamit, amit senki nem kérdezett.
2021. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Yep
2021. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Volt egy kósza gondolat, de sose lett belole semmi es nem bánom.
2021. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
67%
miért lehettek előnyösek homoszexuális kapcsolatok az evolúció során?
2021. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!