Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Anális szex előtt mindig újra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex előtt mindig újra kell tágítani? Ha rendszeresen csinálják nekem, akkor sem lesz könnyű a behatolas?

Figyelt kérdés

Az elején mindig kellemetlen, utána élvezem már.


Hiába tagítom akció előtt... a pénisz és a dildo is fáj az elején.

Miert van ez? Mélyebbre mehet, vagy a testem még nem tanulta meg, hogyan kezele ezt?


Eddig négyszer csináltuk párcserével, a másik páros női tagja felcsatolhatóssal a férfi pedig a péniszével dugott meg, nincs közte nagy különbség.. érzésre ugyanaz, de aki kezdi annál mindig fáj nekem, hiába van bent előtte dildo.


Ez igy akkor már nem fog változni, igaz?



2021. febr. 5. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint mégsem vagy elég tág, vagy kevés a síkosító.
2021. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Türelmetlenek. Szép fokozatosan kell tágítani minden alkalommal. Túl vastaggal kezdik.
2021. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Nyugi.. egy idő után már a barna maci is magától fog potyogni, csak türelem!
2021. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Fokozatosan lasabban kell, potyogni meg nem fog semmi
2021. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Igen, MINDIG! Mi is az ánusz magyar megnevezése? Rektális ZÁRÓ izom. Biológiailag úgy van kialakítva hogy amint távozott a barna maci azonnal összezáruljon hogy kintről se jusson be semmi, meg ne pottyatsd le a bokád két méterenként, visszatartsa a székletet, a tápanyag-folyamot hogy legyen idő a tápanyagok felszívódására.

Tudományos rész vége. Jöjjön a gyakorlati: ha sokszor análozol akkor csak annyi változik, hogy gyorsabban el tudod engedni magad hamarabb ki lehet "üzemi állapotra" tágítani, de ettől még MINDIG kell a fokozatosság (és a k.va sok síkosító).

2021. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez a minden alkalommal szépen, hosszasan tágitás jol hangzik, de nem igy van. Vagy mivel magyarázzátok, hogy a rosszlányokon is szinte mindegyik lány vállal végbélszexet. Hol van ott hosszas tágitás egy félorás látogatás alatt?. Bepucsit, sikosito és már tömködheted is a végbelét.
2021. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első alkalommal, amikor megdugott egy másik férfi, sem volt hosszas tágítás. Fél, egy perc kellett neki, hogy az előzőleg lucskosra szopott farkát tövig nyomja a seggembe. Kicsit kellemetlen volt, de nem fájt.

Ez, hogy milyen és mennyi előkészület kell az anális szexhez egyénfüggő. Van, akinek hosszú előjáték és sok síkosító kell, van aki anélkül is magába tudja fogadni a másikat.

2021. febr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elég a nyál és lassan minden előkészület nélkül kicsit be, majd ki, újra be, de most már 5 mm-rel beljebb nyomom. 2 perc alatt bemegy az egész. Viszont az elején olyan szoros a seggluk, hogy a makkból az összes vért kipréselni. Na ide igazi kemény fasz kell, az biztos. Mikor végre bent van, akkor már kezdi is élvezni, nagyon hamar megvan az első orgazmusa. Nagyon izgi, magától lesz lucskos belülről és szèp lassan kitágul. Igazi élvezet mindkettőnknek.
2021. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem se volt sok tágítás az első megdugásom alkalmával. Lassan fokozatosan hatolt belém, becuppant a makk vártunk egy kicsit majd picit beljebb vissza és fokozatosan tövig nyomta. Amikor teljesen bennem volt egy picit vártunk míg hozzátágulok. Utána már ment minden szépen. Elkezdte élvezni a meleg szűk lyukam-. Nagyot élvezett bennem... Örültem a gyönyörének. Én adtam neki.
2021. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!