Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha az angol nyelvvizsgákat...

Ha az angol nyelvvizsgákat nézzük, akkor melyek az előnyei vagy hátrányai a nyelvvizsga rendszereknek? Hogyan lehetne összehasonlítani őket?

Figyelt kérdés
Ugy ertem van egy es ketnyelvu is, ezen kivul pl. Ecl, bme, euro, origo, stb. Miben masok?

2014. márc. 15. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
A feladattípusokban. Valahol fordítani kell, valahol nem. Valahogy egy levelet kell írni, valahol kettőt, valahol van nyelvtan, valahol nincs, valamelyikben van teszt, valamelyikben nincs, valamelyik magyarul kéri a választ, valamelyik angolul. Egyik nehezebb, másik könnyebb. Egyikben jobban szívatnak (origó sajnos már átment nagyon a szívatásba), másikban rájöttek, hogy a szívatás elrettenti a vizsgázni vágyókat így visszavettek magukból (bme).
2014. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi, ezzel tisztaban vagyok, az oldalt is megtalaltam mar.


Szemelyes velemenyekre viszont kivancsi vagyok, melyik miert jobb vagy rosszabb a vizsgazonak. Irasbelin pl.

2014. márc. 16. 09:29
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ezeken kivul,ogy a demex kiesett.


Az origo, ecl, bme vagy euro marad..bar, meg nem. Latom at a kulonbsegeket teljesen, az origo normalisnak tunik.

Es ugy tudom, mar szotart is lehet hasznalni, ha elakad az ember.

2014. márc. 16. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!