Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen volt az első lábfétises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első lábfétises élményetek?

Figyelt kérdés

Akár te foglalkoztál a lábbal, akár a te lábaddal foglalkoztak. Hány éves voltál akkor?


Kort/nemet írsz nem haragszom meg :D



2021. febr. 6. 04:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Strandon a medencében egy ismerős srác fogdosta a lábamat. L. 14 voltam
2021. febr. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Angel3000 ***** válasza:
86%
Kedves kèrdezô! A bevásárlócenter parkolójában oda jött hozzám egy ismeretlen fèrfi ès megdicsérte a lábamat, hogy règ látot ilyen szèp lábú nôt. Mondta szivesen adna érte pènzt, ha megcsokolhatná a lábfejemet. Elèggè zavarba jöttem, mert jöttek mentek körûlöttûnk az emberek. Montam neki, hogy köszönöm a „bokokat“, de nem árulom a làbaimat.) Erre bocsánatot kèrt ès el sietet.
2021. febr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még nem volt:-\
2021. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Tobb is volt, de a legelso 16 eves koromban tortent, bokatores miatt gipszben volt a labam, egyik osztalytarsam eljott hozzam latogatoba. Kerdezte hogy ha alairhatja a gilszem, majd nekiallt a kikandikalo labujjaimat simogatni, nyalni.

Kesobb kiderult hogy a labamat akarta latni/kenyeztetni azert jott el😛

2021. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm lábát tapiztam, illetve talpát, lábujjait, nagyon jó volt.

28f

2021. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Hetero vagyok, de nekem jó volt. A pàrom kezdeményezte. Ez egy finom fétis.
2021. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Asszem 20 éves voltam, mikor az első valódi élményem volt. Egy elég szabadelvű lánynak, akivel akkor randiztam, dicsérgettem a lábait, meg felajánlottam talpmasszázst, amit el is fogadott. Aztán valahogy szóba került, és elárultam neki, hogy engem izgatnak is a talpak. Legközelebb már próbából megnyaltam a talpát, ami tetszett neki, úgyhogy a kocsiban folytattuk, ahol jó sokáig nyaltam a talpait.
2021. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehettem vagy 15 éves. Volt egy lány az osztályban, akivel jóban voltunk, egy időben karate oktatás volt tesiórán, így mezítláb voltunk mind. Épp feküdtem a földön hason fekve (asszem épp lógtunk a szivacsok mögött elbújva), ő ült mögöttem a falnál és nyomkodta a telefonját, én meg szerintem aludni próbáltam. Egyszer csak rátette a felfele néző talpaimra a lábait azzal, hogy fáznak a lábai a padlón, még kicsit bele is nyomkodta az ujjait a talpamba, jóval kisebb lábai voltak mint nekem. Nekem meg akkor már volt fétisem, szóval elég jó érzés volt. Aztán úgy is hagyta jó sokáig.
2021. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szexpartner keresőn rám írt egy srác, hogy látja magas vagyok - ha van kedvem ő foglalkozna kicsit a lábfejemmel és utána leszop.

A lábfétises rész az viccesen hangzott, e az jó cumi meg kimondottan jól, így elugrottam hozzá, felültetett egy magasabb bárszékre és nyalogatta, szopogatta a lábujjaim, talpam majd elém térdelt és mélytorkosan megkeféltem a száját.

2021. febr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Anyám állandó heppje volt h massszìrozzam a lábait, kamaszkoromtól meg elkezdett izgatni ez valahol de akkor már abba is hagytam.


26/F

2021. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!