Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első élményetek?

Figyelt kérdés

Közös maszti, orál volt valakinek? Nagyon érdekel mostanában a téma :))

23/F



2019. jan. 10. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyere és hozzunk össze egyet :D
2019. jan. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Közös maszti nagyon jó volt, több haverral is vertem együtt, az első kb 12 évesen volt.Imádtam :)
2019. jan. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt közös maszti,csomo haverral,meg szopi is
2019. jan. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy művészetis táborban térdeltem le 2 fiú elé, és megtanítottak orálozni :)
2019. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de az ilyen kis történetek kb 80 %-a kamu. Kipróbálni sem merik.
2019. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egymásnak kiverés. Aztán hosszú szünet után orál.
2019. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szeretnék már egy első élményt sráccal 30 f
2019. jan. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy csinos transzival volt az egyetlen alkalmam. Csupán oral. Előbb én neki majd viszonozta. Azóta gondolom h bisex lettem... de a fiúk nem vonzanak
2019. jan. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Nekem elég "vicces" volt az első fiús élményem. Kamasz korom óta vágytam, hogy fiúval is együtt legyek, de sosem mertem kezdeményezni. Féltem a felsüléstől hogy melléfogok és heteró lesz a fiú, és kiderülnek a titkos vágyaim, stb. Maradtak a lányok.

Diszkóban voltam. Nagyon sötét volt odabent. Alig lehetett látni többet mint sziluetteket. Megtetszett egy lány. Csodálkoztam is, hogy egyedül van. Leszólítottam, megismerkedtünk, beszélgettünk, táncoltunk. Nagyon könnyűvérű teremtésnek tűnt, éreztem, hogy könnyen adja magát. Aztán elcsattant az első csók. Félre vontam egy még sötétebb sarokba kézimunkázni. Tapizás közben derült ki, hogy ennek a lánynak farka van... Először ledöbbentem. Nem tudtam mit tegyek. Aztán eszembe jutottak a titkos vágyaim. Javasoltam, hogy menjünk fel hozzám ott nyugalmasabbak a körülmények... Jött is első szóra. Nálam aludt. Csináltunk mindent, ami fiúk közt lehet. Nagyon jó volt.

2019. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 aztán jött az északi szél és becsukta a mesekönyvet
2019. jan. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!