Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szexelnél-e egy született...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnél-e egy született transznemű emberrel?

Figyelt kérdés
Tehát lenne rajta egy farok és egy punci amelyek tökéletesen működnének. Lennének nagy mellei de egyben izmos is lenne. Az arca pedig olyan lenne mint egy femboyé vagy egy tomboyé. Bevállalnád?
2021. febr. 7. 06:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Én igen, 37F
2021. febr. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Biztos,hogy nem. Vagy férfi,vagy nő. A 2 az egyben megoldásoknak sosem voltam híve.
2021. febr. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Jó reggelt, persze! Nekem olyan kell, amelyiknek négy nagy és négy közepes melle van, farka pedig szintén négy, két közepes és két méretes.
2021. febr. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Olyan nincs hogy született transznemű, a transznemű egész mást jelent. Hermafrodita akire gondolsz, de ez sem úgy működik ahogy elképzeled.
2021. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4

Azt nem akarod elmagyarázni hogy egyszarvúak sem léteznek?

2021. febr. 7. 09:38
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert egyszarvú nem nézi az oldalt, transznemű viszont nézheti, és rosszul eshet neki ha megalázzátok ilyen gyökér kérdésekkel.
2021. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6

Mond már el légyszíves hogy mi ebben a kérdésben a megalázó?

2021. febr. 7. 09:53
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

“ Tehát lenne rajta egy farok és egy punci amelyek tökéletesen működnének.”

Transzneműeknek egyféle nemi szervük van, amit gyűlölnek magukon, és nagyon kellemetlen nekik, ha szóba hozzák. Bonyolult, drága és veszélyes műtét árán tudnak ezen csak változtatni, de az nem fog tökéletesen működni.

Nagyon törékeny lelki világuk van, te meg ilyenekkel jössz hogy “bevállalnád” , “nagy mellei lennének.” Az is sértő nekik ha megkérdezed hogy hogy néztek ki mikor még “fiúk” (vagy “lányok”) voltak.

2021. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem.ez nekem sok, és sokk.
2021. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

de nem nekik szól kérdés ők csak alanyai.

Mint ahogy az egyszarvú is csupán alany. A kérdés önmagában nem sértő csak tudatlan.

2021. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!