Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
26 éves, nőies viselkedésű, beszédű (nem transz!) srác vagyok. Nem öltözködöm női ruhákba, de teljesen feminista vagyok. Pogonofil vagyok, ami annyit jelent, hogy megveszek a szakállas pasikért, szexuális téren csak ilyen pasi, senki más. Aktív sosem voltam, sosem leszek, egy vagyok a nagyon kevés meleg közül, aki mindig csak full passzív szerepben van. Eddigi életem során kb össz vissz 7 ,pasival' voltam. Nem véletlenül. Sajnos az a tapasztalatom, hogy még aki full aktívnak vallotta magát, még az is hozzá akart érni a tudjátok mimhez, én meg azt utálom. Egyszerűen ezt nem értem...persze oké, nyilván valaki azért biszex vagy meleg, mert kíváncsi, ki szeretné próbálni az orális dolgokat stb de...nehéz ezt megfogalmazni. Tudjátok én mindig azt hittem, hogy még ha nem is komoly kapcsolat célból, de hogy egyszer találni fogok egy olyan (inkább biszex) full férfias szakállas, sötét szemű maszkulin pasit, akinek igenis bejönnek a feminin srácok, aki tud rám úgy tekinteni szex közben, mint egy nőre, aki úgy bánna velem az ágyban, mint egy igazi nővel, akinek szép férfias mély hangja van, akiben 1 dekagramm nőiesség nincs, akit nem érdekel a farkam egyáltalán. És kajak engem az sem érdekel, ha 10 cm-es neki, ha nincs kigyúrva, csak viselkedjen igazi férfiként könyörgöm. Esküszöm kezdem azt hinni, hogy ilyen férfi nem létezik, mert manapság minden pasiban ott a nőiesség sajnos :( Mert mondjuk ki, egy full meleg pasi úgyis akar passzív is lenni idővel. Egy biszex pasi meg azért biszex, mert sz.pni is akar valszeg. Egy heterot nem érdekli ez. Szóval gáz a helyzetem, de nem tehetek róla, hogy erre vágyom. És azt sem tudom hol ismerkedjek de tényleg, tény, sehol nem vagyok fent, de ennek oka van. Ti ilyenkor mit tennétek? Hol ismerkedjek? Főleg biszex pasik véleménye érdekelne. Meg ez is, hogy előadják hogy jajj mekkora férfiak vagyunk, közben az összes a kukira gondol. :/ Amivel semmi gondom, csak akkor ne hangoztassák a pasik hogy ők mekkora alfahímek ha közben a farkakon jár az eszük.

2021. febr. 14. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Egy homoszexuális férfit egy másik férfi teste izgatja

fel szexuálisan a jellegzetességeivel együtt.

Ha nem akkor heteró. Valószínű kevés igényli azt

a felállást amire vágysz. Tovább tart még sikerül

olyant találni aki megfelel. Kitartás.

2021. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi cuki vagy. Persze azért nem adom fel, csak nehéz kicsit.
2021. febr. 14. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Meleg vagyok és aktív. Nyilván valamilyen szinten érdekel a másik farka is. De ha ő ezt nem szereti, akkor tudomásul veszem.

De az a vonat már elment, hogy én bármilyen netes helyen ismerkedjek. Itt bárki írhat bármit, sőt annak az ellenkezőjét is. Azután meg nagyon nagy százalékban előbb, vagy utóbb eltűnés lesz belőle ugyis.

Igen, azért vagyok itt, mert érdekelnek a kérdések néha és néha válaszolok vagy csak lesem a hihetetlen válaszokat.

2021. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Köszönöm, látom hozza az oldal is a formáját, meg aki ismerkedésre használná. Örülök ha az életben sem futok össze ilyen pusztulattal, mint te is vagy.
2021. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb barátom full passzív, ő sem szereti, ha a farkához érnek. Most van egy párja, több mint egy éve, aki tiszta macsó, full aktív, eleinte azért leszopta volna a haveromat, de már az első alkalommal kijelentette, hogy neki ez nem, nagyon nem.

Azóta is boldogan élnek, jó a szex, megbeszéltek mindent még a kapcsolat elején.

Vannak ilyen srácok, csak meg kell találni őket.

2021. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kitartás!


1., meleg vagyok, nem biszexuális, így csak másodlagos megszólítottként írok.


2., biztos, hogy sok meleg/bi férfi magáért a testrészért is rajong, mert beindítja szexuálisan, s néhányan talán azért nyúlnak érte, mert szeretnének örömet okozni a párjuknak, s ehhez gyakran ez kell, vagy gyakran gondolják úgy, hogy ez kell, de bizonyos vagyok abban, hogy amint a hármas és ötös is írta, amennyiben előre meg tudjátok osztani egymással az igényeket, elvárásokat és korlátokat, akkor ez a korlát sok kapcsolatba beleférhet. ugyanakkor megértem persze, ha felmerül Benned s kétely: meddig lesz ez így elég, ha a vágy másra is tüzeli - de nem szabad a félelmeiddel irányítani az életedet, párkeresésedet.


3., csak azért írom le, hogy lásd, hogy egyrészt van még ilyen ember, másrészt a másik oldalról sem könnyebb: majdnem kétszer annyi idős vagyok, mint Te, és leírásod alapján talán egy vagyok a nagyon kevés meleg közül, aki mindig csak full aktív szerepben van. :) mosolyogva mondom, de nem így gondolok rá, hisz képzeld csak el: hiába van meg a partneremben az igény arra, hogy a tudod mijénél (csak hogy itt is a szóhasználatodhoz ragaszkodjak :) ) kényeztessem, nem tudom "rászánni magam", nem csak hogy szájjal, de még kézzel sem... ...mert nem vonz szexuálisan, hanem taszít pszichésen...


4., úgy gondolom, hogy ennek is bizonyára meg van a pszichés oka, úgy Nálad is, mint nálam is, és talán lehetne ez ellen tenni, de ehhez szakember kellene, és az nekem pont annyira hiányzik már az én koromban, mint bárkinek a tudod mije :)



A lényeg tehát: kitartás, mert bizonyosan vannak mások is, akik hasonlóan mások, mint Te és én, s mert előtted az élet :)


Sok sikert!

2021. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kinézetre, viselkedésre teljesen férfias férfi vagyok, még ha nem is egy Adonisz-szépség. 😁 Ráadásul többnyire szakállas is. 😉 Viszont imádok farkat szopni, ki nem hagynám, ha fiúval vagyok, sőt, legtöbbször csak közös szopás van.


Szóval nekem fura lenne, ha a srác farkával nem foglalkoznék szex közben, hiszen ha lánnyal vagyok, akkor az ő puncijával is foglalkozok.

2021. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!