Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerinted öltözőben, zuhanyzób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted öltözőben, zuhanyzóban a meleg bi srácok bátortalanabbak?

Figyelt kérdés
bi, meleg, srác, fiú, zuhanyzó, öltöző

2021. febr. 22. 10:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%
én sem vagyok szégyenlős, de ha észrevenném azt, hogy valaki feltűnően bámul engem, akkor megszagoltatnám az öklömet az illetővel
2021. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt olyan hogy láttam állni egy csavonak a zuhanyzban es nekem is elkezdett,,aztan egymasra nevettunk :D van ilyen :D
2021. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember öltözni jár oda, de a heterok is vesznek egy pillantást. A fiatalabb srácok szégyenlősebbek, nem attól függ kinek milyen az idententitása :D
2021. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
hat ugyan meg sosem voltam fiuval de nekem tetszene ha egy normalisabb velem egykoru srac oda jönne es mondjuk megkerne hogy segitsek neki kiverni vagy ilyesmi. nem lennek vele bunko szerintem.
2021. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vagyok, s kicsit szemérmesebben viselkedem ilyen helyen, pl elfordulok, ha más éppen teljesen pucér, illetve jobban tanárom magam.
2021. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Takarom magam*

Sry autocorrect...

2021. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem kéne senkinek senki előtt szégyenlősnek lennie.

Szerintem a meztelenség teljesen természetes.

2021. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!