Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha az egyik meleg/bi szexpartn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik meleg/bi szexpartnerkeresőn megtalált egy 65 éves férfi és szeretne megdugni, én 29 éves vagyok, még szűz, érdemes hagynom? Nem túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szűz vagyok még a fiúk terén, de eléggé izgat a gondolat, hogy az ágyban egy sráccal a passzív szerepben legyek.

Emiatt regisztráltam egy szexpartnerkeresőre és rámírt egy 65 éves férfi a városomból.

Még képet nem láttam róla, csak 1-2 levél ment oda vissza, de szeretne megdugni.


Ti mit javasolnátok? Hagyjam?

Nem túl nagy a korkülönbség?


29 vagyok, még szűz



2021. febr. 19. 16:35
A kérdező szavazást indított:
Hagyjam, élvezni fogom.
Ismerjem meg jobban és kiderül.
Keressek egy fiatalabbat.
52 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldöntened. De te mit érzel? Menne vele a dolog? Nálam speciel van egy korhatár ami fölé nem mennék, csak akkor ha tényleg szimpatikus és tetszik is. De akkor ahhoz tényleg nagyon jól kell tartania magát. No offenz, én is egyszer megöregszek majd és lehet még rosszabb állapotba leszek, ki tudja de ettöl függetlenül tény hogy sok idösebb férfi van aki mér nem ad magára vagy nem is adott soha.
2021. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha sráccal akarod kipróbálni, akkor a 65 éves még jóindulattal sem nevezhető annak.

Mindenképpen tisztázd el,mennyire komoly a szándéka és mielőtt akcióznál,találkozz vele és nézzétek meg egymást.

Bár a közel 40 év differencia egy kissé sok...

De ha csak meg akar dugni,akkor is érdemes nem egyből ágyba menni.


Az első élmény nagyon meghatározó, ha rossz, akkor sokáig kihat !

2021. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 sandrisbp ***** válasza:
100%
szerintem először mást csináljatok együtt, valami lightosabbat, pl. verjétek ki egymásnak, esetleg orál. Egyébként ilyesmiben van már fiús tapasztalatod? Ha az első lightos alkalom kellemes volt vele, csak akkor menj tovább! Egy fiatal szűz srácot megdugni szinte akárki (aktív vagy uni) hajlandó, pláne ha jól is néz ki. Szóval ezt a pasit csak akkor válaszd, ha szimpatikus és igényes. vagy ha kimondottan vonzódsz az idősebbekhez. És gondolom azt nem is szükséges mondanom, hogy csak gumival.
2021. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eat TE döndsd el
2021. febr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Az én legelső élményem még 16 évesen egy 55 éves volt úgy hogy még utaztam. Szerintem annyira nem számít a kor ha figyelmes. Szval ha normális akkor simán ne tartson vissza a kor különbség.
2021. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező!


Én is 29 voltam mikor eldöntöttem ki próbálom, milyen is férfivel. Én kifejezetten időset kerestem, mert ferontofil vagyok! Imádom az őszbajuszt és a masszivabb testet. Na szóval. Itt ismertem meg. Egy kérdésemhez irt hosszú monólógot. Felkeltette a figyelmem. Viszonylag messze laktunk egymástól. Március utolsó napján kezdtünk el beszélgetni és június első hetében találkoztunk. Nagyon jó volt. Istenien csókolt! Szép, kemény felfele ívelő farka volt (van). Sokaig csak orál volt és ismerkedés. Hamar szerelmes lettem. Ő neki meg tetszett, hogy rajonganak érte. Mai napig együtt vagyunk. Szeretjük egymást.


Te neked pedig azt üzenem, hogy csak is úgy tedd meg, ha vonzónak találod azt a korosztályt.

2021. febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6os voltam! Júniusban leszünk 3 éve együtt!
2021. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Keress kicsit idősebbet!
2021. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
2-s "Bár a közel 40 év differencia egy kissé sok..." Engem zömmel 22 - 27 éves srácok keersnek, meg hogy megdugnának. 90%-ban meg is dughatnak, és van aki visszajár főleg ha nincs nője. 61/F
2021. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is szívesen ismerkednék fiatalokkal! Szeretek velük, beszélgetni, vitázni, ha meg úgy adódik,... 😉
2021. nov. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!