Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Segitenétek megtalálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek megtalálni a megoldást?

Figyelt kérdés
Sziasztok biszex srácnak mondanám magam 25 éves vagyok. Nem szeretnék semmilyen viszonyt folytatni férfiakal, semmi képpen nem szeretnék "ilyen lenni" családot szeretnék, gyerekeket feleséget. Van egy lány szerelmem aki a párom de nem vagyok képes lefeküdni vele van erekcióm de rővíd idelyig vagy nem teljes erekcíó. Szeretném ha megkímélnétek a negatív kommentektől és normális válaszokat tanácskkat adnátok. Tudtok valami kapszulát, ami segítene, hogy ha nem kívánom annyira a nőt akkor is erekcióm legyen? Szexualis ingerlés nélkűl? A jővőm múlik rajta nem akarom elveszíteni ezt a lányt.

2021. febr. 24. 11:19
1 2
 11/16 sandrisbp ***** válasza:
100%
Még valami: lehet, hogy nehéz neked elfogadni azt, hogy fiúk iránt érzel szexuális vágyat, lányok iránt meg nem - azaz alapvetően meleg vagy. Lehet erre szebb címkét ragasztani, pl. hogy "heteroromantikus bi- vagy homoszexuális", de ettől még rendes biszex se leszel, ha a lányok nem izgatnak szexuálisan. Ne tedd ezt a barátnőddel, ha szereted - és ne is vesztegesd a legértékesebb éveidet arra, hogy megpróbálj valami átnevelő terápia segítségével azzá lenni, ami nem vagy. Értelmetlen, nem vezet semmi jóra, és nem is fog sikerülni. Tudom, hogy nagyon nehéz, de fogadd el magad - boldogabb leszel úgy.
2021. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd tönkre a lány életét is!
2021. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha komolyan szereted akkor ezt meg kell beszélned vele.

Ha ő is komolyan szeret akkor ő is a megoldást fogja keresni.

Nem szabad megriadni. És inkább most mint később.

2021. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
van egy kisgyermekkori barátom, tudom hogy bi, nem tudom , hogy jó-e házasságban él, vannak időnként "fiús" kapcsolatai.. ő olyan lányt keresett akinek nagyon kevés szexuális kéztetése van, születtek gyermekeik is, ugyan én nem vagyok érintett, de beszélünk, illetve csak velem beszél az elhajlásiról, azt tudom, nagyon kveset szexelnek, szinte csak agyermek nemzésre koncentrálódott, vagy nagy néha, de neki olyankor normálisan megy,. kívül állóként is meg barátként is úgy látom nagyon is jól megvannak, szeretik egymást, ugyan szeretné elmondani a párjának, de nem meri, én is azt tanácsoltam neki ne tegye, ne keresse a problémát.
2021. febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen többségben családi homofóbia miatt alakul ki. Hogy utálod önmagad, nem akarsz nekik csalódást okozni, ezért bebeszéled magadnak, hogy bi vagy ezzel nyugtatva magad. A lányt vsak mint barátot szereted, szerelemhez szexuális vonzódás is kell, hogy igen elkezdtek csókolózni és 5mp alatt már áll is a cerka, napi több menetre is.

Meleg vagy, ez az igazság, tudom hogy nehéz elfogadni.

Próbáld ki fiúval, és ezután tisztábban fogsz látni.

2021. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz eset.
2021. febr. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!