Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt, hogy öltözőben, zuhanyzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy öltözőben, zuhanyzóban, nudista strandon hátulról látátok egy másik srác herezcskóját, vagy ánuszát?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 12:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
Fiatal koromban imádtam,amikor megnézték a fenekem.
2021. febr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt. És semmi nem volt benne, láttuk egymásét és annyi.

Miért olyan nagy dolog ez?

21 vagyok.

2021. febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
az ánuszom nem látják de a zacsim igen.
2021. febr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
nyammiii
2021. febr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
6%
Jézusom, mekkora tapintatlanság megbámulni valakit, ilyen téren főként, teljesen mindegy kit, mindegy milyen neműt, mindegy milyen szexuális irányultságút, egyszerűen illem, ez leírhatatlanul nagy bunkóság, nektek nem voltak szüleitek, vagy egyáltalán inkább, ennyire nincs tisztelet bennetek a másik iránt?? Aki bámulja a másikat, azzal komolyan nagyon nagy gondok lehetnek..és ezt fiatalon mondom, undorító..
2021. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire fiatalon?

Szerintem az egymás előtti meztelenség egyáltalán nem gáz, és az, hogy látod a másikat az mióta bunkóság?

Ott van előtted, nyílván rá nézel.

Én el se fordulok a többi srác elől, ha tusolok.

Szerintem nem kéne senkit se zavarjon az, ha meg nézi a másik saját neméből való ember őt.

2021. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
igen láttam ilyet többször is, mivel nagyon sokan lehajolnak meztelenül a zuhanyzóban illetve az öltözőben is.
2021. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%
Fenekét, farkát, zacsiját gyakran látom srácoknak zuhanyzóban, öltözőben és engem is látnak meztelenül, ami nem zavar, sőt kicsit tetszik is. :) Nem mutogatom magam, de nem is rohanok a felöltözéssel. A hajamat is meztelenül szárítom a tükör előtt, ha éppen nem sietek.
2021. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
15%
21:42 a ránézés és a megbámulás két külön fogalom.
2021. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
25%
És tényleg undorító, nőként is biztos, hogy akkorát lekevernék annak aki megbámulna, hogy a fal adná neki a másikat.
2021. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!