Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, mennyire ítélitek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire ítélitek meg másként a passzív és az aktív biszex pasikat?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 15:00
A kérdező szavazást indított:
Akár őt szokták dugni, akár ő dug más srácokat, nekem kizáró ok lenne, mert taszító/férfiatlan
Ha ő dugta a srácokat, az még belefér, de ha őt dugták, akkor nincs esélye nálam
Akár aktív, akár passzív, nekem nincs ezzel bajom, semleges
Még be is jön, hogy biszex, függetlenül attól, hogy aktív vagy passzív
Bejön, hogy biszex, főleg ha aktív
Bejön, hogy biszex, főleg ha passzív
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
kíváncsi vagyok, hogy a lányok melyiket szavazzák meg, nemhinném, hogy olyan srác kéne nekik, akiben van búza hajlam, ha ingen, akkor inkább maradok szingli
2021. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
#1: Pedig láss csodát, volt olyan barátnőm, aki még unszolt is, hogy pasizzak mellette, és részletesen meséljem el, hogy d*gott meg.
2021. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
#2, azt még valahogy eltűrtem, hogy a lányoknak olyan pasijuk van, akik úgy öltözködnek, mint a csajok, rózsaszín póló, meg nagyon durván feszülős farmer kivillanó bokával, de az, hogy már belsőleg is legyen búza a srác az már kritikán aluli
2021. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem az egyik lany baratom akarja folyton hogy egy pasival kiprobaljam elötte, szoval sztem sok lanyt izgat ez. ahogy a pasikat is hogy megnezzenek ket nöt.
2021. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahogy egy hetero pasit izgathat az hogy két csaj csinálja úgy egy hetero csajt is izgathat ahogy 2 faszi csinálja. Lehet marhaság de mért ne müködne egy mind a 2 irányba?
2021. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bacardiboykvar ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy annyira nagyon sok lányt, nőt azért ez a dolog nem izgat, bár biztos, hogy van, akit igen. Én minden esetre még nem találtam magam mellé olyan hölgyet, aki elfogadná az enyhe biszex hajlamomat. 45 éves bi pasi. ( Szavazni nem szavaztam, mert ugye lányoknak szól a kérdés )
2021. márc. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sandrisbp ***** válasza:
53%
#1 és #3... hát nem tudom, a hozzászólásotok azt implikálná, hogy lányok/nők legyetek (vagy ugyanaz a lány/nő) - de ez a búzázás annyira színvonaltalan, suttyó dolog, hogy valódi, nőies lányról nehéz elképzelnem....
2021. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!