Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha elmegy a kedvem tőle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegy a kedvem tőle elélvezés után, akkor is kipróbáljam a szexet másik sráccal szerintetek? Ez mitől van?

Figyelt kérdés

Végre minden adott mondhatni, mert életemben először most egyedül élek, nem kell aggódni szülők vagy lakótárs miatt. Az utóbbi időben nagyon rákattantam erre. Elképzelem, ahogy puszilgatnám egy srác gyönyörű testét, leszopnánk egymást kölcsönösen, aztán jól megkefélném a seggét. Nagyon izgat a gondolat, hogy dugom őt, neki pedig ott verdes közben a farka a lába között. Viszont ha kiverem ilyenre, akkor utána elmegy tőle a kedvem egy időre. Így is kipróbáljam? Ez az érzés mitől van?


27/F


2021. márc. 9. 11:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is volt ilyen, de elmúlt az első pár tali után. Szerintem, ha kiakarod próbálni, akkor tedd meg mindenképp, természetesen védekezve, bajod nem lehet tőle.
2021. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Két okból van. Az egyik hogy még nem feltétlenül fogadtad el teljesen önmagad, de úgy tűnik haladsz ezen a téren. A másik, hogy akár hetero, akár meleg, akár bi vagy, szex után mindenkinek "elmegy a kedve" kicsit a szextől, ez így természetes. Kielégültél - persze hogy nem kívánod utána egy ideig.
2021. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Van benned bi hajlam, ez egyértelmű. Szerintem próbáld ki ha nem múlik a vágyad. Annak sincs sok értelme h évekig vágysz egy pasira de nem teszed meg. a vágyakat ki kell élni, ha tudod. Sokáig én is igy voltam
2021. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

#2, ez hülyeség, hogy elmegy a kedvünk, én a csajomat akció után ugyan úgy kívánom, van, hogy egymás után többször is csináljuk

mit fogadjon el? az, hogy hoki után elmegy a kedve? ebben mit kell elfogadni? egyszerű bizonytalanság azt cső

2021. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tedd meg.
2021. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel és szeretnéd próbáld ki, aztán úgyis meglátod, bejön-e, v. sem. Amíg nem tapasztalod meg nem is tudhatod.
2021. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 sandrisbp ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint sok biszex, vagy magát inkább heterónak mondó, de fiúkkal is rendszeresen szexelő srác van úgy vele, hogy addig nagyon kívánja és nagyon élvezi a dolgot (pl. közben a másik fél szerszámával is örömmel foglalkozik), amíg ő el nem élvez - de amint elélvezett, roló, függöny, öltözik és megy. Ha ezt a partnered el tudja fogadni, akkor ne tartson ez vissza. De tisztességesebb előre szólni neki, hogy lehet, hogy ez lesz, tehát ha ő is el akar élvezni, gondoskodjon arról, hogy hamarabb elélvezzen, mint ahogy téged eljuttat a csúcsra. Engem pl. nem zavar, ha a partnerem ilyen, feltéve hogy ehhez eléggé tetszik :). De azért nyilván jobban szeretném, ha nem ilyen lenne....
2021. márc. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok. Elképzelem hogy szop egy srác. Aztán elélvezek és már nem akarom. Pedig volt hogy felregeltem társkeresőre. Csak a farok képem volt kint és jöttek a levelek... Aztán kivertem, elment a kedv és töröltem magam. Aztán jött a korona így most emiatt nem is foglalkoztam vele. Viszont csak fiatal sráccal akarnám és csak egyoldalúan.
2021. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én pl totál heteronak tartom magam!sose tudnek pasival csokolozni stb..viszont amikor felizgulok izgat milyen lehetne kiverni egy sportos fiunak.vagy szopni.de leginkább ugy képzelem el,hogy lany is van tehát hármasban.De lépni en se léptem soha pedig párszor lett volna rá alkalom
2021. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9 pedig, ha megszeretnéd élni, tenned kéne, egy életed van, tudom elcsépelt, mondom ezt nőként. Akikkel beszélgetni szoktam, nem innen ismerem őket, van heteró kíváncsi, biszex srác is. A biszexek meg is élik, mesélni is szoktak, van külföldi is.

#6 voltam

2021. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!