Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pasi vagyok,-még nem volatam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi vagyok,-még nem volatam fiuval...lassan csak arra izgulok fel ha f...képeket nézek - vágyok rá hogy leszopjam.- lelizgat ha meztelen,női bugyis képeimet feltöltik ujabb oldalakra.....- hetero vagyok azért?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 13:42
A kérdező szavazást indított:
hetero
bi.
homo.
139 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Persze, heteró vagy 😂 🤣😂 🤣😂 🤣
2021. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Szagold meg a varázspálcám azt utána hetero leszel.
2021. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Te vagy Kapanyányi Monyók!
2021. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Biszex vagy mert a brére is meg a nunusra is izgulsz. Hetero már semmiképp, de mit számít minek nevezed magad - vagy ami vagy, fogadd el saját magad.
2021. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%

Ha a lányok is érdekelnek, akkor homo semmiképp nem vagy, a többi meg attól függ...

Ha mindkét nembe bele tudsz szeretni, mindegyik iránt tudsz táplálni szerelmet, komoly érzelmeket, akkor biszex vagy! Ha viszont csak a lányokba tudsz full beleszeretni érzelmileg, fiúknál csak a bré látványa és a szopás kipróbálásának gondolata izgat, akkor kíváncsi hetero vagy!

2021. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
#5-ös vagyok. Bár megjegyezném, hogy a női fehérneműs fétist itt nem tudom hová tenni, ezt csak Te magad tudhatod! Az ilyen eset a transz nemű fiúkra jellemző, akik erre jobban felizgulnak, de érdeklődésük totál kiszámíthatatlan!
2021. márc. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
igen,- szeretném ha nö-vé nevelnének........
2021. márc. 14. 12:59
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
és milyen nemű (férfi vagy nő) embernek képzeled el azt, aki "nővé nevel" téged?
2021. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nő-nemű
2021. márc. 16. 07:45
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Szia.


Én is hasonló vagyok. Izgat a nővé neveles. De csak ha lány csinalja. Dugott is meg mar lány sttaponnal. Illetve saját műfarkam is van, abba beleülök néha.

És bizony már szeretnék igazit is szopni. De úgy izgatna igazán ha lány jelenlétében lenne. Ő utasitana közben. Akár meg is baszhatna a srác ha a lány azt akarja.

Amúgy vannak tangáim is:)

2021. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!