Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha szeretném kipróbálni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretném kipróbálni egy aktív férfivel a szexet akkor van lehetőség most is rá vagy inkább érdemesebb megvárni a jelenlegi helyzet végét és utána mondjuk egy fürdőben keresni olyan aktív partner aki megdugna?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy csak kizárólag egyszeri szexről lenne szó érzelmek és folytatás nélkül.

Csak annyi lenne, hogy maximum elkezdem szopni a farkát ameddig fel nem áll, magamat besíkosítom, a farkára felhúzok egy gumit és megpróbálom lassan berakni magamnak.

Utána megdug és ennyi. És mindenki megy a dolgára.


Vagy majd ezt érdemesebb később megvalósítani amikor már nincs vírushelyzet és mondjuk a Magnum szaunába elmenni, és ott megdugatni magam?


25/passzív, kezdő



2021. márc. 16. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most is lehet partnert találni, igaz most sokan nem mennek bele és igy nehezebb. Ha végképp nem találsz magadnak partnert akkor keress egy fizetőst aki vállal szűzeket, és majd ő beavat
2021. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
A vírushelyzet semmit nem befolyásol. Az interneten ugyanúgy lehet ismerkedni és utána valamelyikőtök helyén ugyanúgy lehet találkozni. Én az utóbbi egy évben tucatnyi és tucatnyi sráccal ismerkedtem, de csak 1 volt, aki ne akart volna találkozni a vírus miatt, de ő is csak azért nem, mert ő hordta a nagyszüleinek az ebédet.
2021. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 sandrisbp ***** válasza:
41%
Nem értem, miért feltétlenül mind érzelem nélkül, egy egyalkalmas alkalmi partnerrel akarod az első dugást... Érzelemmel sokkal jobb. De hát mindenki úgy cseszi el a életét, ahogy akarja.
2021. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

3. Ez csak férfiszex. Szerintem a férfiak 90%-a érzelemmentesen szexel másik férfival életében először.


27/F, bi

2021. márc. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok! :(
2021. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

miért baj, ha csak simán egy dugást vagy egy kefélést szeretném :/?

tényleg csak annyi izgat, hogy kipróbáljam, milyen ha engem kezel valaki a "nőjének" és mondjuk ráülök a farkára és meglovagolom

vagy hagyom hogy rámmászon és élvezésig dugjon?


olyan gázos vágy vagy elképzelés ez :/?

2021. márc. 17. 09:17
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
6. Nem baj. Pont, hogy a többség inkább így csinálja.
2021. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
huh, akkor jó :) :)
2021. márc. 17. 09:25
 9/13 anonim ***** válasza:
7%
Nem baj, csináld csak, ha ennyire igényes vagy! :)
2021. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sandrisbp ***** válasza:
83%
Kérdezőnek és 4-esnek üzenem, hogy nincsen statisztikám és nem tudom, hogy a többség hogy csinálja.... DE: egy kiverjük egymásnak vagy leszophat a másik, az nem igényel sok érzelmet, ezt belátom. Egy szopáshoz azért már erős fizikai vonzalom kéne, hogy legyen, ha meg rendszeres lenne, valami érzelem is biztos lenne előbb-utóbb. A fenekemet meg nehogy már olyan valaki használja, aki iránt nem érezek semmit.... és ha én használom másét, ahhoz se árt valami érzés. Persze, tudom, nem vagyunk egyformák, és nem mondom, hogy soha életemben nem volt alkalmi (egy alkalmas) pasival dugás - de már rég rájöttem, hogy az nem igazán nekem való, nem hiányzik. És főleg azért, mert nem tudja azt az élményt adni, mint egy olyan partner, aki iránt érzek is valamit. Legalább barátságot.
2021. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!