Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 39 éves nőként van lehetőségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves nőként van lehetőségem kipróbálni, vagy lekéstem róla?

Figyelt kérdés
Mindig is vonzott a 2 nő egy férfi felállás. A saját kapcsolatomba nem vittem volna be, viszont szimpi párral kipróbálnám. De nyilván, mindenki huszonévest keres ahogy láttam. Van tapasztalata valakinek, hogx van esélyem, ha csinos vagyok? Vagy felejtsem el ebben a korban. Kérlek, ne oltsatok le...
2018. dec. 13. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán van esélyed, rengetegen, de tényleg rengetegen keresnek nőt harmadiknak, itt mondjuk kifejezetten gyakori az ilyen kérdés

Biztos fognak írni privátban

2018. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lenne lehetőséged.

Én inkább korodbeli nőt keresek ilyen felállásra, mint fiatalt.

2018. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán van esélyed. A MILF korba még alig értél bele. Ha csinos vagy, adsz magadra nagyon vonzó és kívánatos lehetsz és leszel még negyvenes éveidben is.
2018. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem késtél le róla!
2018. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha írsz privibe, mondok olyan oldalt, ahol jó eséllyel sikerrel jársz:)

30/f

2018. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem értelek! A saját kapcsolatodba nem vennél be harmadiknak plusz egy nőt, de másik párhoz beszállnál. Tetszik, nem tetszik, ezt én önző dolognak tartom.

Ettől függetlenül, van esélyed, hogy beszállhass harmadiknak egy párhoz. Itt a gyk-n is elég sokszor olvasni, hogy nőt keresnek harmadiknak.

2018. dec. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mikeXxX ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki talál aki akar ez nem korfüggő kérdés inkább az arra találsz e amire akarsz .
2018. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, mindig van bőven, aki az emberre rámozdulna, csak aztán te nem fogsz annyira lelkesedni a sok aljaréteg figurától.
2018. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az esélyed mindig meglesz,de a felhozatal nem biztos,hogy tetszeni fog.

Ilyen idősen kevés olyan nő van akinek sikerül megőrizni a szép alakját....

2019. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En benne lennek de az asszony sajna nem
2019. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!