Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak-e olyan transznők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak-e olyan transznők, akik el tudják magukat fogadni Nőként, úgy hogy rendelkeznek pénisszel is mindeközben ?

Figyelt kérdés

A kérdésem, azért született, mert nekem (mint sok más férfitársamnak), nagyon tetszenek azok a lányok akiknek péniszük is van ráadásként ;)


Sokat olvasok arról, hogy a legtöbb transznő legalábbis szeretné teljesen átműtetni magát, mert csak így tudja magát igazán Nőnek érezni...


Ugyanakkor ha nekem lett volna transzi barátnőm, akkor teljesen Nőként kezeltem volna - mindenütt előre engedtem volna, virágot vettem volna neki stb- de engem nagyon csábít az a kis plusz dolog...


Remélem nem írtam semmi sértőt, mert igazán nem állt szándékomban. 34 éves vagyok egyébként.



2021. márc. 20. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Ts hirdetőket is én ugyanúgy nőként kezelem az ágyban

Legtöbb része elfogadja magát azért is élnek így...

2021. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel hallom, mert annyiszor olvastam már az ellenkezőjét... Meg, hogy akinek tetszik a hölgy pénisze az mekkora egy bunkó, és hogy valójában nem is Nőként tekint az illetőre....
2021. márc. 20. 22:07
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Sokan kénytelenek elfogadni, mivel nagyon drága és kockázatos beavatkozás.

Viszont a hormonok miatt szerintem nekik nem működik úgy a dolog mint egy cisz férfinál.

2021. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Talàlkoztam màr itt ilyennel, de ő azért gyűjtött az àtalakító műtétre.
2021. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy változó hogy kinek mennyire működik utána... de nem is kell hogy "úgy működjön", aranyosak úgy ahogy vannak :)
2021. márc. 20. 22:13
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Imádom a transz lányokat van is ilyen barátnőm, de most nem azért kérdező...


Ez megalázó a cisz nőknek.... Plusz dolog hogy van farka? A cisz nő már nem is elég akkor? Attól lesz tökéletes hogy női külsővel de farka van mert a farok az isten?

2021. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem akarom bántani a cisznőket, meg úgy egyébként senkit sem. De most mit csináljak ? Nekem nagyon tetszik ez a dolog...


Például valakinek tetszenek a nagyobb mellű cisznők, a kisebb mellűek meg kevésbé. De akkor most ezzel bántja a kis mellűeket ?


Szerintem én csak azt mondtam el, hogy nekem ez tetszik, másnak meg más tetszik nagyon.

2021. márc. 20. 22:20
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok újra


Attól függ mennyire megy a hormonozás. Majának a műtétje előtti korszakában már fel sem állt, de egy Vanesszáé keményebb talán az enyémnél is 😀

2021. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is így tudtam :) Követek pár szép lányt közösségi oldalakon is, és van akinek hatalmas van, működik és nagyon szép... és én úgy látom, hogy nagyon jól érzi magát a bőrében így. :)
2021. márc. 20. 22:28
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én csak hirdetőket ismerek, némelyiket privátban is de ők mind így boldogok...

Ugyanúgy kell bánni velük mintha nők lennének, meg sokan mennek hozzájuk de olyan bunkók csodálom nem dobják ki némelyiket rögtön miket hallottam...

2021. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!