Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak-e olyan transznők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak-e olyan transznők, akik el tudják magukat fogadni Nőként, úgy hogy rendelkeznek pénisszel is mindeközben ?

Figyelt kérdés

A kérdésem, azért született, mert nekem (mint sok más férfitársamnak), nagyon tetszenek azok a lányok akiknek péniszük is van ráadásként ;)


Sokat olvasok arról, hogy a legtöbb transznő legalábbis szeretné teljesen átműtetni magát, mert csak így tudja magát igazán Nőnek érezni...


Ugyanakkor ha nekem lett volna transzi barátnőm, akkor teljesen Nőként kezeltem volna - mindenütt előre engedtem volna, virágot vettem volna neki stb- de engem nagyon csábít az a kis plusz dolog...


Remélem nem írtam semmi sértőt, mert igazán nem állt szándékomban. 34 éves vagyok egyébként.



2021. márc. 20. 21:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ezt elmondtad, válasz volt a kérdésemre. Régebben leveleztem lányokkal, és nagyon érdekes volt. Természetesen végig maximálisan Nőként beszélgettem velük, hiszen ők valójában azok is.

Sajnos kimaradtak az életemből, meg amúgy vidéki is vagyok szóval... itt nem tolerálnák az "ízlésemet" ha szabad így mondanom. :)

2021. márc. 20. 22:39
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

Én sose levelezek velük, hirdetők nem is nagyon engedik

Személyes találka a legjobb, de akkor se nagyon faggatom őket ha maguk megosztanak valamit nyilván érdekel.

Meg ahogy visszajárós az ember ugyanígy mint a női hirdetőknél kialakul egyfajta "haverság" de semmi több.

Én is tudom hogy nem így fognak párt maguknak sose közelítettem úgy egyhez se.

2021. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én meg egy nagyon picikét a lelki oldalába láthattam bele részükről, legalábbis amit voltak kedvesek megosztani velem. :)
2021. márc. 20. 22:59
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
Olyan téren én is, ennyi év után tudnék miket mesélni de nem lenne korrekt.
2021. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
Én transz nő vagyok de jól megvagyok a péniszemmel mindaddig ameddig azt leszámítva teljesen női testem lehet és teljes értékű nőként élhetek :)
2021. márc. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem utolsó szempont az sem, hogy élvezeti forrás
2021. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Kedves 15-ös: Köszönöm szépen, hogy válaszoltál. :) Megnyugtató számomra olvasni amit írtál. További szép estét kívánok Neked. :))
2021. márc. 21. 00:20
 18/18 anonim ***** válasza:
90%

Igazán nincs mit és köszönöm, viszont :)

#15.

2021. márc. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!