Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más srác is van úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más srác is van úgy, hogy bizonytalan a nemi identitásában? azt érzi, hogy nem heteró, de nem ismeri el vagy nem akarja bevallani, hogy mi is a helyzet?

Figyelt kérdés
ha szeretnél beszélni erről, szívesen dumálok róla privatban

2021. márc. 29. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bizonytalan lennél a nemi identitásodban, akkor nem tudnád hogy fiú vagy lány vagy.

Ha nem tudod hogy hetero vagy, vagy nem hetero, akkor a szexuális orientációdban vagy bizonytalan.

2021. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen :(
2021. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Én pont azért akarom hogy egy srác leszopjon, hogy kiderüljön. Tényleg vonz és meg is tudnám akár dugni vagy sem.
2021. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen első két válaszoló, ott a pont, elirtam, de erre gondoltam
2021. márc. 29. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rengetegen vannak akik nem tudják saját magukat elfogadni, ami hiba. Úgy sosem lesz boldog az ember ha háborút vív saját maga ellen, mert abban csak vesztes fél van.
2021. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl én, van időszak amikor elfogadom, van hogy tagadom, viszont van olyan is hogy nem tudom hogy teljesen meleg vagyok vagy biszex
2021. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cseppszi ***** válasza:
100%
A legtöbb ember átesik egy önelfogadási válságon (nem csak a sexuális dolgokban) általában. Ilyenkor kicsit mindenki bizonytalan valamiben. A társadalmi elvárások és a neveltetés mind rátesznek erre és nem átsegítenek, hanem mélyebb lelki válságba tolnak. Sajnos kevés a jó szakember, meg a jószándékú segítő aki ezeken a lelki válságokon átsegíti azt aki ebbe bele esik. Serdülő kortól vagy 10 éven át rengeteget változunk testileg szellemileg. Ezt nem egyszerű elfogadni és mindneki átesik rajta csak van aki könnyebben veszi, van aki nehezebben.
2021. ápr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!