Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, meleg / biszex fiúk!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meleg / biszex fiúk! Ti eddig milyenekkel találkoztatok?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani fiatalok körében, hogy ennek, meg annak is mekkora hatalmas kobrája van. Meg, hogy "XY" a farkával menőzik suliban, legyenek azok fiúk vagy lányok előtt. A kérdésem a következő.


Ti eddig mekkorákkal találkoztatok?

Tényleg ennyi hatalmas alfahím jár közöttünk vagy csak mese volt?

Lepődtetek már meg ezek miatt? Esetleg negatív vagy pozitív értelemben (kisebb vagy nagyobb, mint azt gondoltad)?

Volt olyan pali, aki ezek után esetleg beégett volna? Pl.: Nagynak adta ki magát és kiderült, hogy 0? Vagy csak kamuzott ide-oda, hogy önbizalmat növeljen?


Hány ilyen eset volt eddig és mennyi idősek voltatok, amikor ezek megtörténtek?


20



2021. márc. 30. 17:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Én biszex srác vagyok és kb 10 fiú partnerem volt az évek alatt. Kb a felüknek 18 cm vagy afeletti volt. De nekem is 17 cm például, ami tudom még nem egy óriás, de azért kicsinek sem mondható.
2021. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Általános elv hogy minél jobban sztároltatja magát milyen menő, meg milyen sokáig bírja, meg milyen gyorsan feláll és milyen sok menetet azok a legeslegbénábbak. A méretével hencegő meg annyit is ér fejben - egy f.sz az illető.
2021. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
nekem a legnagyobb egy 23-6 os volt oriasi nagyon jo volt
2021. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a 17-20 cm-es már igenis nagy! Sok ember lódít, hogy neki mekkora! Én a kisebb mérettel rendelkező, de őszinte fiút jobban bírom!

De örülök, ha nagyobb neki!:D

2021. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Olvasva a kommenteket, én pont az ellenkezőjét tudom mondani hogy kolis évekből fakadóan sok farkat láttam (állva is) de csak 1-2 volt 20 körüli, és a partnereim közül is az enyémhez hasonlóan 15-17 volt a maximum
2021. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
középsuliban volt osztálytársam soha nem mert levetkőzni tesi óra előtt nacit cserélni. Nem vagyok rá büszke de 1x lerántottuk az alsónaciját. Hát mindenki elcsodálkozott .Akkora kobrát egyikünk se látott. Vastag is volt meg hatalmas.Elég kínos volt mert csak bámultuk . Óra után bocsánatot kértem tőle. Elárulta később hogy apukájának még nagyobb
2021. máj. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Jó kérdés, de a Kettesnek nagyon igaza van. Én a sajátom sose mértem, de az a pár férfi akivel voltam, nekik mind kisebb volt.

Legviccesebb a legutolsó volt: azt írta 19 centi van neki - viszont akkor nekem 20+ (kétlem), mert egymáshoz fogva az enyém sokkal nagyobb volt.

2021. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Nekem eleg atlagos a meret,hisz majdnem 16cm. Volt mar tobb,mint 20 noi es kb.5-6 ferfi partnerem,de eddig nem volt panasz ra. Neha noknel ereztem,hogy lehetne 1-2 centivel nagyobb,de igy is jo aktusaink voltak.
2021. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Ozmi ***** válasza:
90%
Egyszer egy házibuliban történt. Volt egy srác ott, akiről többen beszélték hogy hatalmas farka van, bár a jelenlévő csajok közül senki sem látta. Kissé ittasak voltunk már, elkezdtük húzni, hogy mutassa meg, stb. Egy idő után belement azzal, hogy történnie is kell akkor valaminek.. Hát én ilyet még nem láttam, amikor felállt olyan hosszú volt mint az alkarom, 25 centitől biztos több volt és vastag is. Kiváncsiságból megfogtam, de a lábam közé nem engedném az biztos.
2021. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Ozmi ***** válasza:
94%
9: 24 L
2021. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!