Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Veletek megtörtént már hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek megtörtént már hogy találkoztatok valakivel társkeresőről és nem úgy nézett ki mint a képen?

Figyelt kérdés

Hogyan regáltál? Csak elmentél vagy beszéltetek is?

Ez gyakori?



2021. jan. 17. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Ez elég sűrűn előfordul

Ezért is nem érdemes fotókban úgy hinni

Személyes találkozás!!!!

Nem lehet eleget ismételni.

Sokan meg élőben, szinpatikusabbak.

Gesztusok, hang stb.

2021. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkivel történt már ilyen.
2021. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

El is kell jutni az élő találkozásig. Az a nehéz.

Nagyon tisztelem,akik találkoznak, és nemcsak ígérgetnek.Tuti kamusak, akik ígérgetnek, mert ugye élőben más, mint időt húzni, vagy egyéb módon kibújni.


De volt, aki nagyon jól nézett ki, vakrandi ellenére.Most augusztusban egy itt megismert sráccal találkoztam, nem volt képcsere. Intelligens,nagyon jóképű,udvarias és ápolt. Több órát voltam vele,nagyon jó beszélgetés és séta volt. Sajnos nem lett folytatás, de jó szívvel emlékszem rá vissza a mai napig.

2021. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
utolsó kár,hogy nem volt folytatás
2021. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

3-as vagyok.

Én is nagyon sajnáltam, mert el tudtam volna vele képzelni a jövőmet. Szerencsés lesz, aki majd a párja lesz.Vagy barátja.

2021. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Milyen pozitív vagy róla. Akkor nem haragban volt az elvalas vele
2021. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

3/

Miért kéne rá haragudnom ? Pár szép, tartalmas és kellemes találkozásunk volt, régen nem volt ilyen értelmes valaki, akivel ilyen jól éreztem magam. De beláttam, igaza van, amikor azt mondta, hogy más töltse be mellettem a társ szerepét.

Korrekt volt, és tényleg jó szívvel emlékszem rá, sőt mosolygok is, amikor előttem van az arca...

2021. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Én nem ismerlek, de az ember hall dolgokat 🤷‍♂️

De tok jó hallani ilyeneket.

Sok a kamus, a korrekt meg annyira nem.

2021. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

3/


Sok rendes, értelmes ember van, de nem könnyű megtalálni őket.

Legalább nekem volt pár szép találkozásom, ez is valami a mai világban.

Őszinte srác volt, korához képest pedig nagyon udvarias. Ez is nagy szó.

2021. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

volt mar, igen, leggazabb, amikor a pasi csak a vallamig ert es amugy is sokkal rondabb volt, mint a kepeken. kepen karakteres, modelles arca volt, eloben csak siman csunya. de tobbszor is volt mar, h kisebb-nagyobb csalodas ert. nem hagytam oket ott azonnal, mert amugy jofejek voltak, meg ha mar feloltoztem, elkeszultem a randira, nem megyek haza 2 perc utan. altalaban megittunk valamit, dumaltunk egyet es kesz, utana megmondtam, h amugy nem szeretnek folytatast.


de olyan is volt mar, h eloben sokkal jobban nezett ki, kb leesett az allam. nem voltak tul jo kepei, olyan atlagosnak tunt, aztan megjelent elottem egy 10/10-es pasi iszonyu szexi mely hanggal.

2021. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!