Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elég frusztráló ez az érzés. ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég frusztráló ez az érzés. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sokkal inkább vágyom a nőkre, de a férfiakról se tudnék lemondani, viszont a férfiak csak a testük (és persze a szex) miatt érdekelnek. Az a baj, hogy így egyik nemmel sem tudok normális párkapcsolatban élni, mert vágyom a másik nemre is.


valakinek van valami tanácsa?

(igen, bi vagyok)



2021. ápr. 5. 02:54
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Így vagyok én is.
2021. ápr. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Éld a vágyaidat.
2021. ápr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Válassz egy olyan nőt, aki elfogadja a másik feled is és mellette kiélheted a férfiak iránti vágyad. Persze ezt könyebb leírni, mint megtenni. Vagy marad az, amit sokan csinálnak, hogy lesz egy barátnőd és titokban megéled a másságod, mivel az nem annyira erős vágy. 31/f
2021. ápr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egyik sem volt normális kapcsolat akkor, ebből is tudhatod. Én is bi vagyok, érdekel mindkét nem,de amikor pl legutoljára normális kapcsolatban voltam (vagyis igazi szerelem egy lánnyal) akkor nem vonzott az, hogy fiúval legyek. Mármint fejben tudtam továbbra is, hogy mi tetszik, ahogy egy másik nőről is tudja egy heteró, hogy jó csaj, de nem éreztem hiányéát annak , hogy a "túloldalon" nincs élményem. Ahogy egy hetero sem pattog egy másik csaj körül (normális esetben) mert mindent visz nála a szerelme, kvázi észre sem veszi addig a többit nőt. Nálam így van ilyenkor lánnyal-fiúval.
2021. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelőnek köszönöm(meg mindenkinek), kezdem kapizsgálni mi van velem. Egyebként sokan kérdezték privátba szóval ide is kiírom, hogy lány vagyok
2021. ápr. 5. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne játszd meg magad légy az aki valóban lenni akarsz
2021. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!