Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, nektek mennyire nehéz/f...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek mennyire nehéz/frusztráló, ha várnotok kell?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy, hogy szűz lánnyal hoz össze titeket a sors és ő még nem áll készen. Nehéz kivárni, hogy legyen szex? Vagy a petting valamennyit segít? Hogy vagytok ezzel?


18L



2016. ápr. 17. 17:41
 1/6 anonim válasza:
kifejezetten nekem nem annyira nagy gond, de ez függ attól, hogy mennyire vagyok kiéhezve, és hogy mennyi az az idő amíg kínok között kell élnem addig míg le nem telik az az idő xD
2016. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Ha a pettinget engeded nem mindegy? Van egy lány ismim, 17 éves 5 sráccal pettingelt eddig mindenki szűzribncozza őt, hát sok értelme van... első barátjával lefeküdt volna, akibe állítólag szerelmes is volt akkor lehet, hogy még mindig együtt lennének.....
2016. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat ha nem viselkid ugy ahogy legutobbi baratnom akkor kb akarmennyit, ugyanis volt baratnomnek maniaja volt az, elkezdte nekem de sose akarta befejezni, jo mondom akkor majd magamnak befejezem, de ha a kozelben volt akkor nem csinalhattam, ami olyan merteku kangorcshoz vezetett, hogy egyszer mar nem erdekelt addig cukkoltam amig nem engedte, hogy beletegyem az agyba.
2016. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző: Azért a pettinget is érzelemhez kéne kötni, és kétlem, hogy 17 évesen ő már 5 fiúba volt belezúgva, szóval jogos, hogy ler_bizik.

Egyébként ha szeret, nyilván vár rád, ha meg már a bugyidban akar turkálni meg minden, akkor csak a szexre megy.

Amúgy ezek az oldalon mindenki 18L, csodálatos.

2016. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem jövök össze szüzekkel.

Nem várok.

Fáradt vagyok, hogy hosszasan kifejtsem.

2016. ápr. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

tök mindegy h szűz vagy sem a lány max 2 hónapot várok, addig pedig engedje meg h a petting rejtelmeibe belevezessem.

volt egy 20 éves szűzlány, akit élvezetes volt betanítani mert tényleg jó tanitvány volt. Sajnos a szexig nem jutottunk el mert el kell költöznie másdik országba. a távkapcsolat pedig nem jöhetett szóba mert nem jöhetett vissza sohasem... Azóta is őt tartom az igazinak...

25F

2016. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!