Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk, lányok nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk, lányok nektek hány évesen volt az első ugyanazzal a nemmel? Hogy jött össze és meddig mentetek el, meddig tartott? Kort nemet írjatok?

Figyelt kérdés

Nekem 12 évesen volt a szomszéd 15 éves sráccal,16 éves koromig.

Elöször csak közös hoki utanna kölcs.orál de tovább nem mentünk.

Azóta semmi.

18f


2021. ápr. 9. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen. Kiverte nekem egy haver.

30F

2021. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 24 évesen, leszopott egy srác a balcsi parton😇 25f
2021. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 13 évesen a bátyám haverjával, vele volt mindenből az első.
2021. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13-14 évesen volt, alt iskola utolso osztalyba. Egy eveig tartott kozos veres, néha oral, aztán kozep suilba mashova mentunk és vege lett

20f

2021. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16 évesen egy nálam fiatalabb fiúval. Először csak egymásra feküdtünk ruha nélkül, úgy, hogy meg sem néztük egymás pöcsét. Majd lassan mindent kipróbáltunk, kivéve a nyalást.

Bekaptuk egymásnak, majd beraktuk egymásnak. Így lett egy 7 éven át tartó rendszeres szex kapcsolat

35f

2021. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen egy 18 éves lánnyal. Kezdetben csak csókolóztunk, aztán simi, tapi, ölelkezés, együtt alvás. később odáig elmentünk hogy megujjazott és ki is nyalt. Én nem mertem viszonozni, nem álltam készen.

Aztán lett két barátom, elsővel nem volt jó a szex, másodikkal jobban élveztem, de már vele is szakítottunk, és most nagyon lennék lánnyal megint. Nagyon vágyok rá hogy most én csináljam egy lánynak.

22/l

2021. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen korombeli edzőtársammal.

Fél évig tartott a szexkapcsolatunk.

Ha részletesebben érdekel, leírom privátban.

23/F

2021. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
19 évesen konditeremben ismertem meg egy 50es pasit.
2021. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!