Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az első 2 alkalommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első 2 alkalommal (ugyanazzal a sráccal) nem fájt és nem is véreztem, akkor ilyesmiktől a továbbiakban egy másik partnerrel szerintetek kell még tartanom?

Figyelt kérdés
2017. márc. 7. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elvesztettem nekem sem fájt, meg nem is vérzett, viszont mostani barátommal első pár alkalommal igen, mivel egy részt ideges is voltam, ergó beszűkültem és nem nedvesedtem, másrészt kb. kétszer akkora szerszáma van, mint exemnek... :D Szóval attól függ hogy most mekkorával vesztetted el, milyen lesz az előjáték, mennyire leszek szűk / nedves... így lehet fájni fog, lehet nem. Nem lehet biztosra megmondani.
2017. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül !

Ez több dologtól is függ !

Például a mérete, gondolok itt a pénisze hosszára, vagy a szélességre, de attól is függhet hogy hogy csináljátok, de szerintem nem kell semmitől sem tartanod !

2017. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján: miért szexelsz te még?
2017. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!