Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meddig lehet bent hagyni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bent hagyni az anal plugot egy férfinek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után elkezd kellemetlen lenni, dörzsölni, akkor ki kell venni. Nekem max 1-2 órát volt bent.
2021. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Amíg nem érzed hogy kényelmetlen és nem kezdi el dörzsölni. Egyénfüggő ki meddig "bírja" de nem arra van feltalálva sem a plug, sem az ánusz hogy több órán át bent legyen.
2021. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem akkor válik izgalmassá amikor dörzsölni kezd, szerintem tovább is lehet bírni mint 1-2 óra, nekem a max. Az 5 óra volt kb. de akkorra már nagyon kivoltam. 18/f
2021. ápr. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig kényelmes és jólesik. Nekem volt már bent egyszerre 35 órát is. De attól is függ mit csinálok, viszont egy átlagos napon simán hordható órákig, vagy akár egész nap is, utcán sétálva is. Meg persze mérettől is függ, meg az anyagától is, meg a síkosítótól is.

Vannak akik folyamatosan hordják minden nap, és csak kakiláskor veszik ki pár percre.

2021. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mooti ***** válasza:
100%
4-esnek igaza van. Azért ajánlott 4”3-4 óránként sikosítóval újrakenni.
2022. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!