Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék? Több lent......

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék? Több lent... Normális dolog ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

A lányokat szeretem de egy ideje felizgulok nagyon a jobb testű fiúkra is.

Fantáziálni csak lányokról szoktam de ha látok egy kicsit jobb testű fiút felizgulok rá is.

Ettől függetlenül imádom a lányokat, és nem tartom melegnek magam.

Ez azt jelenti h biszexuális lettem?

18/F



2021. ápr. 12. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem igen. Ettől függetlenül ne kategorizáld be magad ha nem érzed komfortosnak. Illetve próbáld ki egy fiúval is.

Engem pl lányok csak szexuálisan vonzanak míg fiúk romantikusan is.

18L bi

2021. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért nem próbálnám ki fiúval

Még lánnyal se sikerült úgyhogy előbb inkább egy lányt akarnék

2021. ápr. 12. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ez azt jelenti biszex vagy. S nem "lettél" hanem ott volt benned az affinitás csak most kezd felszínre törni, de még nem fogadtad el saját magad azért tiltakozol ennyire.
2021. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
hol laksz? 21l
2021. ápr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Ne akard magad beskatulyázni! Ugyan megvan benned a biszex hajlam, gondolatban felizgat egy másik fiú látványa, de még nem jutottál odáig sem, hogy fiúkról fantáziálj. Ez még változhat, de nagy az esély, hogy eljutsz a biszex létig, amennyiben túl jutsz az önelfogadáson.
2021. ápr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
majd ha volt valami fiúval, akkor talán az vagy, ne másra hallgass, ezt neked kell eldönteni, hogy minek vallod saját magadat
2021. ápr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én eddig normalis heteroszexualisnak tartottam magam.

Amugy nincs az az isten amiert egy fiúval együtt legyek. Csak neha megnezem oket de amugy ennyi. Nem engednem h közeledjen felem ehy fiu

2021. ápr. 13. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!