Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Párom azt mondta igzantná ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt mondta igzantná ha egy fiuval le ápolna vagy ha én vele egy fiut.Elég merész kérdés mert hetero vagyok.Erre azt mondta probaljam ki egy párral ha előtte még gátlasos vagyok és ha bejön csináljuk. Lányok nektek volt hasonló ?

Figyelt kérdés

#Biszex pár hármas ki probálta már?
2021. ápr. 20. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

En fiu vagyok szeretek hetero par mellett harmadik lenni de neked kell tudni hogy bejon e ez neked, nem mindenkinek szimpi. En konnyebben beszelek mert fiukent jonnek be a fiuk is de heterokent mas azert.


Masok lehet tobbet tudnak segiteni.


22 F bi

2021. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen illetve azért mert Hetero vagyok és a többségi társadalom azt mondja hogy nem Ádám és Géza volt hanem Ádám és Éva igy pl egy esetleges ilyen pajzán magán akció napfényre kerülése pl egy hetero házasságba ahol pl még gyerekek is vannak elég gáz a gyereknek ha az apját le bu....ák . De egyébként teljesen egyet értek veled . Másik pedig az én részemrlől ki tudja lelkileg mit okozna egy közös szopás a párommal lehet utána magam sem tudnám elfogadni igy felejtős . Még talán ha ő szop le egy másik pasival de hát na azért egy szép csinos komoly női testet nem lehet egy hangon említeni egy férfi testével . Nem hiába hívják a nőket szebbik nemnek :))) aztán ki tudja majd egyszer talán egy párt meg engedek kezdésnek le ápoljon :))))
2021. ápr. 20. 13:57
 3/12 sandrisbp ***** válasza:
74%
Szerintem, ha a párodnak ilyen vágyai vannak, és ellenállsz, nem sokáig marad melletted - már csak azért se, mert nagyon sok srác boldog lenne, ha ilyen nyitott párja lenne. Amúgy meg amit a hálószobában hármasban csináltok, hogy kerülne napvilágra, és hogyan lenne bizonyítható??? Hacsak nem vagytok elég ostobák ahhoz, hogy videóra vegyétek....
2021. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Én nagyon szeretnék lánnyal szopni. Örülnék egy ilyen barátnőnek.
2021. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát ugy derülne ki hogy minden titok kiderül egyszer . De nem hinnem ettől el menne tőlem el válna mert azért nalunk komoly érzelmek vannak
2021. ápr. 20. 15:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bi pasi vagyok, és többször volt, hogy a párommal bevettünk harmadiknak egy srácot. A srác minden alkalommal a párommal szopott le, és én is leszoptam őt a párommal. Mindkettő nagyon izgató.
2021. ápr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Isteni, próbáld ki
2021. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
csak azért mert nem akarod nem hiszem hogy emiatt hagyna ott, viszont ha kipróbálnád mindenképp a pároddal tedd, csak beszéljétek át
2021. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát még át rágom magam de egyenlőre nem döntöttem de azt tudom max ő le szivatyúzik egy palival de én vele ha családi házat adnak se . Mert saját magam felé olyan büntudatom lenne hogy csak na
2021. ápr. 23. 16:09
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Meg érett a világ a pusztulásra!
2021. jún. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!