Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! A férfiak vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A férfiak vagy a lányok tudtak kielégíteni titeket jobban?

Figyelt kérdés

Nyilván mindenki más, meg mást tapasztal, meg ez több tényezőtől is függ; de érdekel, hogy ha volt dolgotok lánnyal és fiúval is, melyik nem volt az, aki jobban nyalt?

Sok olyat olvasok, hogy a srácoknak bár van önbizalma hozzá nagyon is, de nem nyalnak túl jól.. mi erről a véleményetek-tapasztalatotok?



2021. ápr. 25. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

A nők nyalásban, ujjazásban sokkal jobbak, ez vitathatatlan szerintem.

(Biszex pasik meg jobban szopnak, biztos vagyok benne. )

2021. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Beszéltem biszex srác ismerősömmel, azt mondta, lány és fiú is szopta le úgy, hogy nagyon élvezte. És volt, olyan is, amikor a lánnyal volt és amikor fiúval se tudta jól leszopni.

Szóval 1-es ez is egyén függő.

2021. ápr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
egyénfüggő mindenképp, én is így vélem, én is tudnám cáfolni a dolgot egyértelműen, de érdekelnek a saját tapasztalatok.
2021. ápr. 26. 00:21
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Persze hogy egyénfüggő. Azt hittem egyértelmű hogy vannak kivételek, de akkor úgy mondom hogy általában a bi lányok jobbak nyalásban, a bi fiúk szopásban.
2021. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tennék még hozzá, hogy ennek egyik egyértelmű oka hogy a saját nemével mindenki előnnyel indul.

A másik ok, és ez saját tapasztalat, hogy két nő közt nagyobb hangsúly van az orális szexen, mint férfi nő között.

2021. ápr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kissé fáradt tán azért.


Hogy a kérdésre is válaszoljak már. Lány még sajna nem nyalt, pedig nagyon szeretném. Fiú és férfi igen, és elég jól. A legutóbbi férfi nagyon jól. A volt párom, annyira, hogy ő nála volt, squirt, nem látványos, mivel nyalt és ujjazott is közben, de mondta, nem győzte nyelni és érezte is. Se előtte és utána ezt más nem tudta.

2021. ápr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Lányok. Férfival nem volt még orgazmusom.

22/L

2021. ápr. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 én imádom a faszt szopni és akikkel eddig együtt voltam, imádtak nyalni. Tudom ez is egyén függő.

6-os.

2021. ápr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyrészt egyén, másrészt attól is függ mennyire van egymásra hangolódva a két ember.
2021. ápr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez is igaz, rám nagyon könnyű, mivel nyitott vagyok és a kisugárzásom is ilyen. Tudom tapasztalat.

Kár, hogy még lánnyal csak csók és simogatásig jutottam.

6-os.

2021. ápr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!