Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » (20/F) Mi a legjobb dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(20/F) Mi a legjobb dolog amit tehetsz, miután ráébredsz hogy biszex vagy?

Figyelt kérdés

Három év agyalás és kételkedés után szembesítenem kellett magam azzal, hogy talán bizonyos szempontokból a férfiak is érdekelnek.


Szeretném diszkréten felfedezni, hogy mit szeretek és mit nem - lehetőleg korombelivel. Mi a legészszerűbb, amit tehetek?


Szívesen beszélgetek privátban is, de semmi esetben sem szervezek találkát sráccal erről az oldalról. Ne ajánljátok magatokat.


Előre is köszi!



2021. máj. 2. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem 15 évembe telt. :( Most is csak a sok szabadidőm miatt tudtam ezen agyalni.
2021. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálsz egy ilyen oldalra, és már az elején leszögezed, hogy csak barátkozni, levelezni szeretnél. De ezt itt is megteheted, szerintem lesz jelentkező.
2021. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Semmit. Éled tovább az életed. Változott valami? Nem,akkor mi a kérdés?
2021. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Dugod tovább a csajokat, és néha leszopsz egy srácot! Ennyi!
2021. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Megélése a vágyaid.
2021. máj. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Folytatod,életed kalandját.
2021. máj. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbálsz magadhoz hasonló srácot találni, ami b@szott nehéz de soha ne mond, hogy soha! Vele megtapasztalhatnad, mi érdekel, persze ha nem tudják rólad az újabb akadály

20 F

2021. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
En is alig multam 20 mikor eloszor voltam sracokkal,lanyok utan. Felregisztraltam ilyen oldalakra,elmondtam mit akarok,mit adok..stb. es hogy fontos a diszkrecio. Megtortent 3 sraccal es ennyi. Inkabb a nok fele hajlok,de szinglikent egyszer ketszer talan megismetlodik meg.
2021. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is biszex vagyok 31/f, még nem voltam fiuval, de kipróbálnám, de azért félnék is tőle
2021. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!